Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Elkezdhetem így is? 11/L

Elkezdhetem így is? 11/L

Figyelt kérdés
Sziasztok!11 éves lány vagyok,57 kg,és 160 cm.Az lenne az első kérdésem,hogy hogy fogyhatnék kb. 7 kg,a második meg az,hogy ennyi idősen,ilyen testalkattal (vagy ha fogynék valamennyit úgy) megéri még elkezdeni balattozni,úgy hogy ovis koromban 1-1,5 évet jártam táncra?Remélem érthetően írtam le.Előre is köszi a segítséget! :)

2014. márc. 7. 18:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Diétával és mozgással tudsz futni. Ne egyél zsíros és cukros ételeket. A diéta nem egyenlő a nem evéssel! A második választ nem tudom.
2014. márc. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
xxlxx:Köszi a választ!A mozgás megvan(heti 2 óra foci,3 óra úszás heti 5 tesi),szóval azzal nem lesz gond,csak az étrendben kell csak a változás.
2014. márc. 7. 18:44
 3/13 kovpet ***** válasza:

11 évesen még át fog alakulni a teljes tested, értelmetlen szándékosan alakítgatni.

Rendesen, egészségesen étkezni persze jó és kell, de nyilván nem fogsz magadra vásárolni és főzni ennyi idősen, így eszed azt, amit kapsz otthon.

Amit tenni tudsz: ne sokat nassolj és ne igyál cukros üdítőket. Egyél sok zöldséget, ha tudsz. Kevés zsíros, cukros kaját.

2014. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi a választ.Tudom,hogy még alakulni fog,de el szeretnék kezdeni balettozni,ott meg ez a testsúly nagyon sok lenne.Megpróbálom hanyagolni a nagyon-nagyon cukros,és zsírok ételeket,italokat,köszi a tanácsokat! :) Abban nem tudtok segíteni,hogy ennyi idősen és ilyen testi adottságokkat elkezdhetném-e úgy komolyabban űzni a balettet teljesen a 0-áról?
2014. márc. 7. 21:07
 5/13 kovpet ***** válasza:
Egyáltalán nem értek a baletthoz. De miért nem kérdezed meg ott, ahova járnál? Csak megmondják, hogy lehet-e vagy sem...
2014. márc. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Oké,azért köszi. :)
2014. márc. 7. 22:37
 7/13 anonim válasza:

hobbi szinten lehet:)

meg ha felkészültél arra h lelkileg kinevethetnek a súlyod miatt. a balett a sovány kislánykáknak van :s lehet rosszul éreznéd magad a 30-35kilos lányok között

2014. márc. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

szia! a balettos válaszra én azt tudom irni neked h nem nevethetnek ki..ha komolyabbra mész akk oda nem olyan gyerekek járnak ..szoval emiatt ne fájjon a fejed:)

nem evésre nem mész semmire,mozogni jó h ennyit mozogsz:)

próbálj minden nap gyümölcsöt,zöldséget enni(tudom..szokásos duma:) ) meg hanyagold a gyors kaját..persze 1szer 1 honapban lehet:)

2014. márc. 11. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. :) engem nem zavarna igazából hogy a súlyommal piszkálnak,mert senki sem tökéletes,én ebben vagyok más,ők meg másban.A baj most igazából az,hogy nem is engedi anya,meg nincs is tanár akihez mennék,ugyanis a városomban nincs balettoktatás,a szomszéd városba meg a szüleim nem tudnának bevinni.
2014. márc. 11. 18:06
 10/13 anonim válasza:
utolso vagyok :) ha nagyon,de nagyon krsz balettozni és akk a neten is tudsz pl.:youtubon :) jó kis videok vannak:)
2014. márc. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!