Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szeretnék sportosabb alakot,...

Szeretnék sportosabb alakot, de egyik mozgás se tetszik. Valamit javasoltok, ami küzdősport, vagy van valami haszna?

Figyelt kérdés
Próbáltam már feszes alakot varázsolni magamnak, de az az igazság, hogy a tanuláson kívül amit nem szeretek, nem bírom kitartóan csinálni. Futottam, kondiztam, Béres Alexandráztam de egyik sem nyerte el a tetszésem. Pedig igényelem a mozgást. Járok zumbázni, de az csak a szórakozás miatt, mert tudom, hogy az alakom nem igazán lesz tőle szép.
2014. febr. 24. 18:51
 1/3 ElsiNiki válasza:
Szia! Tajcsi- nagyon ajánlom alak- es eletformalasra is..:) Aikido- mert klassz. Ha durvabbat szeretnél a brazil jujitsu(nem tudom, hogy írják helyesen) Mindwn jót !
2014. febr. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 aikiboxer ***** válasza:

Próbáld ki a bokszot. Szép, harmonikus mozgáskultúra szuperjó erőnléttel és alakformálással. Ha pesti vagy, ajánlok klubot a XIII. kerületben.


A judo is nagyon jó.

2014. febr. 25. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ha tetszik, próbáld ki a vívást! Én is vívtam, főleg a comb és a fenék nagyon izmos, feszes lesz tőle! :)
2014. ápr. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!