Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sportolni szeretnék mert dagi...

Sportolni szeretnék mert dagi vagyok mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
17 vagyok 80kg a nyárra le szretnék fogyni nem szeretném túlzásba vinni mi lenne az optimális fogyási idő szerintetek 50-60klóhoz májusig lehet ? minyi kilőnak kelene lennem kb ami jó ? én 40 re gondoltam ami optimális szerintem egy lányhoz 170cm vok kb ( ojan sportot mondjatok ami könyű viszonyleg mert nem bírom a megterhelést hányok miatta) diéta lehetetlen igy is alig eszek valamit mégse vagyok valami jó sujba :( egy napi kajám: regel egy banán tízórai 1 alma ebéd valamien könyeb zacskós leves meg 1 vitamin tabletta . 110kg vóltam és kezdi feladni a szervezetem elkezdtem nagyon sokat roszul leni hányok sportol szdülök stb

#fogyás #kövér .
2014. febr. 18. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ez nem így megy.Az évek alatt felgyűlt feleslegtől szerinted pár hét alatt meg lehet szabadulni?


Másrészt azonnal hagyd abba amit csinálsz mert tönkreteszed magadat.A testednek KELL a tápanyag,az éhezésbe belehalsz és az izmaid is lemennek vagyis sportolni se tudsz..

Ráadásul még a fogyást is nehezíti!


Az alapokkal se vagy tisztában.Neked egy személyi edző kéne..

2014. febr. 18. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó,hogy szédülsz ha nem eszel. Így jár az aki koplalással fogy. 40kg remélem csak vicc, még 50 alá se kell menni. 3hónap alatt akarsz ledobni 20-30kg-t ami nem 3hónap alatt jött rád. Ilyen ócska étrendhez és elbaszott anyagcseréhez már nem tudok milyen étrendet ajánlani. Sportot meg messziről kerüld amég nem eszel.
2014. febr. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
előtte sem ettem sokkal többet max ebédeltem a suliba de már nem vagyom menzás és lehet gyorsan fogyni 110ről 80 ra 2 hónap vólt de már nem fogytam fél éve legalább megált perig ugyanúgy csinálok mindent járok sétálni 10km/nap kb és focizom de már ezet se bírom vitaminokat beveszem és táplálékiegészítőt is csak kalóriát teszem 700alá
2014. febr. 18. 22:36
 4/5 anonim ***** válasza:
A hülyéken nem lehet segíteni.
2014. febr. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia :) Én a kosárlabdád vagy a focit ajánlanám mert abban ugyebár sokat kell futni és edzeni,de ez rajtad is múlik olyan sportot válasz amit te is szívesen csinálsz.
2014. febr. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!