Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Fém vagy Fa baseball ütő?

Fém vagy Fa baseball ütő?

Figyelt kérdés

Még egyszeresem használtam egyiket se szóval elképzelésem sincs melyik milyen.

Kérdésem az lenne melyik menyire strapabíró?

Van e különbség a súlyukban?

Árban melyik kb menyi?

ÉS ha valaki tud egy jó helyet ahol venni is lehet azt megköszönném.

Ja és nem feltétlenül csak baseballra használnám ;)

Ha vannak tapasztalatok akármelyikkel kapcsolatban csak hajrá várom őket :)



2014. febr. 3. 22:17
 1/5 aikiboxer ***** válasza:
0%

A baseball-ütő egy nem túl ügyes fegyver, ugyanakkor aránytalanul nagy kárt lehet vele a másikban okozni. Ha a rendőr megtalálja nálad, vagy csetepatéban használod, erősen súlyosbító körülménynek számít.


Továbbá ha megütsz vele valakit, és véletlenül nem lesz agyalapi törése, csak mondjuk védekezésképpen feltartja a kezét és eltöröd az alkarját, akkor megúszod 2-3 évvel a sitten, amikor is te leszel a 20 éve bent raboskodó kanc....ok köcsöge.


Fegyvernek meg azért ügyetlen, mert fejnehéz, ezért lassú -- egy kezdő aikidós, ju jutsus vagy akár judós simán kivégez, de még egy wing tsunos is simán agyonver, miután elmozdul az első suhintás elől, majd belép és palacsintává lapítja az orrodat. Az aikidós meg se várja a suhintást, hanem reflexből passzíroz bele a betonba, pontosan ezt az ostoba parasztlengőt gyakorolják hosszú évekig. A többiek meg egyszerűen csak kinyírnak, ha csak előveszed a fa testápolódat.

2014. febr. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm aggódásod és törődésed de szó sincs ilyesmiről xD

Ha ilyesmi szándékom lenne azt nem tenném ki az internetre, bár lehet vannak ilyen hülyék szóval nem hibáztatlak.

"Ja és nem feltétlenül csak baseballra használnám ;) " ezt azért írtam hogy pl: ha van egy régi tv vagy valami cucc amit szétcsaphatok mert jólesik vagy mert vicces akkor arra a célra is megfeleljen.

2014. febr. 4. 16:01
 3/5 aikiboxer ***** válasza:
Ja, én pont ez utóbbi megjegyzésedet értettem úgy, hogy testápolásra akarod venni. XD
2014. febr. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
na de nem tudtuk meg hol lehet venni, mostmár én is akarok egyet. lehetőleg fémet, annak jobb a hangja.. ;)
2014. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Sport üzletben láttam aluminium ütőt, de nekem fábol van, ha szét akarsz verni vele néha valamit akkor inkább a fát ajánlom mert az nem horpad be ;)
2015. febr. 3. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!