Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hány éves kor az, ahol még...

Hány éves kor az, ahol még érdemes belevágni baseballba? És hogyan? Hol érdemes, mennyibe kerül?

Figyelt kérdés

20 éves vagyok, lassan 21, nem tudom, hogy elkéstem-e már. Jó, nyilván nem az amerikai válogatott a cél, de szeretnék azért valamennyire eredményes lenni, hogy vigyenek meccsekre, hiszen ha ez nincs, azért a motiváció is hamar elhal.


Hol érdemes tanulni? Amelyik csapatokat néztem, egyedül annyit írtak a weboldalukon az "Edzés" menüpont alatt, hogy mikor tartják azokat, azt nem, hogy lehet-e egyáltalán csak úgy beesni, mennyit kell fizetni havonta, stb.


Ezek érdekelnének, remélem valaki tud segíteni. Előre is köszönöm szépen!



2013. okt. 12. 22:45
 1/1 anonim válasza:
Ajánlom az Óbudai Baseball egysületet, most nyilt az új pályájuk ami elméletileg a legjobb Közép-Európában.
2013. okt. 19. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!