Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyi időnk van ledolgozni a...

Mennyi időnk van ledolgozni a bevitt tápanyagot?

Figyelt kérdés
Tehát mennyi az az idő amíg a szervezet véglek elraktározza zsír ként a tápanyagot.

2014. febr. 1. 15:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagyon, nagyon, nagyon nem így működik a szervezet... Sárga kapszulát olvasgasd.
2014. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
2óra 27perc 13másodperc...
2014. febr. 1. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
nem olvasom el. miért hogy műküdik? netán nem raktároz a szervezet zsírt? Vagy szerinted a mozgással nem fogsz zsírból (is) lefogyni?
2014. febr. 1. 17:10
 4/9 anonim ***** válasza:
Légy oly szíves, hogy beülsz az általános iskolába és meghallgatod a tanárnéni szavait biológia órán, ha már olvasni nem akarsz.
2014. febr. 1. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Megvolt, sajnos a tanárnéni nem beszélt ilyesmiről... Ha beszélt volna sem biztos hogy elhinném amit mond, lévén hogy nem ez a szakmája. Ahogy a Sárga kapszula írójának sincs semmilyen orvosi végzettsége. Lehet a testépítést kvára vágja, de szerintem nem testépítő témájú kérdést tettem fel.
2014. febr. 1. 17:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Miért is nem avval kapcsolatos a kérdés?

A kajáról és az emberi szervezetben végbemenő változásokról szól a sport. Az orvos az aztán nagy segítség, csak a bevétel kell mindnek és lökik rá a sablon szöveget.

2014. febr. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
igen biztos így van
2014. febr. 1. 18:32
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel nekem sincs orvosi végzettségem, ezért akkor én sem adhatok megfelelő választ....


A történet amúgy egyszerű, de ha lusta vagy olvasni, akkor sz*rj a markodba.

2014. febr. 2. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van kedvem olvasni ha tudományos szakirodalmat hozol fel. de ha alátámasztod azzal, akkor neked is elhiszem. A hugysárga kapszula nekem nem minősül tudományosnak.
2014. febr. 2. 22:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!