Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan legyen kockahasam?

Hogyan legyen kockahasam?

Figyelt kérdés
Van kockahasam..csak ami felette van bőr/zsír attól nem látszódik. Nem vagyok kövér. Hogyan érjem el azt hogy az a kis zsír/bőr eltűnjön, hogy látszódjon a kockahasam?
2014. jan. 28. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Egy rendszerben felépített gyakorlat kiváló lehet számodra

Ha eleinte térdfelhúzásokat végzel, kitűnően alapozol

Később, ha jól megy végezhetsz térdemeléseket fekve, majd hajlított lábemelést.

A kettő közt az a különbség, hogyha téremeléseket végzel fekve a lábszárad párhuzamos a talajjal, ugyanakkor a combod derékszöget zár be a talajjal

Hajlított lábemelésnél ezt viszed tovább azáltal, hogy a lábaid majdnem teljesen kinyújtod, növelve az ellenállást

Végül nyújtott lábú emeléseket végzel

A szög folyamatos változása más más terhelést biztosít

2014. jan. 28. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gaben, ne beszélj már hülyeséget. Ettől nem tud eltűnni a zsír.

A fogyáshoz szálkásító étrend kell és aerob mozgás se árt.

2014. jan. 28. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Galaxis. ***** válasza:
Hát igen! Étrend és a megfelelő edzés számít a legtöbbet. De elhiheted nekem, hogy neked nincs kocka hasad. Persze nevezhetjük azt is kockának mi egy 45kg-os focistákon szokott lenni. De én azt nem tartom kocka hasnak. Nyugodtan növelheted a kockák méretét is!
2014. jan. 28. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A második hozzászólónak üzenem, hogy imádom azokat akik a még a nevüket se képesek adni adott hozzászóláshoz

Ami a kockahast illeti, a szálkásító blablabla még senkinek nem hozott tartós eredményt, aki nem ért a táplálkozáshoz.

Én nem tértem ki rá külön, az edzésről beszéltem.

Ezekkel a gyakorlatokkal kiváló eredményt el lehet érni az aktuális étrend különösebb változtatása nélkül

Valóban hasznos lehet a futás, meg egyéb kardiovaszkuláris gyakorlat, de eredményeket csak kitartó edzés fog hozni

2014. jan. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!