Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixeléskor van valami...

Tippmixeléskor van valami állandó és jól működő taktikád? Megosztanád velem? Mit gondoltok az enyémről?

Figyelt kérdés
Én most azt találtam ki, hogy fogok 300 ft-ot és felteszem egy 1,35-1,5-ös meccsre (vagy kettőre, hogy kijöjjön ez az eredő) és amit nyerek azt szintén így és elméletileg 1-2 hét múlva már pár ezer pénzem lesz. Közben pedig vennék ki kicsit, hogy újra tudjam kezdeni ha kell. Mit gondoltok erről?
2014. jan. 19. 18:21
1 2
 11/12 anonim válasza:
Bocsi, hogy itt kérdezem meg, én is szerencsét akarok próbálni, és az lenne a kérdésem, hogy ha én 500 ft-ot akarok megjátszani, és 2 meccsre akarok fogadni, akkor az 2szer 500 ft-ot kell fizetnem a szelvényért, vagy csak 500at?
2014. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Ha egy szelvényen van a két meccs akkor 500 igen.
2014. jan. 20. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!