Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixeléskor van valami...

Tippmixeléskor van valami állandó és jól működő taktikád? Megosztanád velem? Mit gondoltok az enyémről?

Figyelt kérdés
Én most azt találtam ki, hogy fogok 300 ft-ot és felteszem egy 1,35-1,5-ös meccsre (vagy kettőre, hogy kijöjjön ez az eredő) és amit nyerek azt szintén így és elméletileg 1-2 hét múlva már pár ezer pénzem lesz. Közben pedig vennék ki kicsit, hogy újra tudjam kezdeni ha kell. Mit gondoltok erről?
2014. jan. 19. 18:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Az hogy lehet az elején már buksz :)

Na és így sorba,és leszel minuszba

2014. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hülyeség,mert minden nap mennek el ilyen meccsek.

Jól működő taktikám az van, de nem osztom meg, mert én is magamtól jöttem rá, jó sok próbálgatás után.

Csak egy két ellenpélda a taktikádra az elmúlt 2napom fogadásaiból.

Panionios v PAOK Salonika (V 1.44)

Hemel Hempstead v Frome Town (H 1.20)


Statisztika alapján mind2 sima meccs, de a szerencse itt is közbeszól.

Mindenesetre ezeket a meccseket is beleszámolva, az elmúlt 48órában 4335ft tiszta haszon jött.

2014. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akkor kösz a semmit...
2014. jan. 19. 18:36
 4/12 anonim ***** válasza:

Én 4-et játszottam eddig és 2 bukó lett mind2-t most hétvégén raktam. Amik bejöttek: az első az olyan volt hogy csak tutit raktam 300-ból 1170 lett.

A második olyan volt hogy megraktam 8 meccset ebből 4 volt biztos de mind bejött. 300-ból 3850 lett.

Na most jön a fekete rész: tegnap a bayern meg a liverpool se jött be a 7 meccsből. BUKÓ 300ft de ki gondolta volna.

Ma az utolsó percben gólt kap a napoli a kieső bologna ellen. KI GONDOL ERRE? -600ft.

Következtetés: ha szerencséd van nyersz ha nem akkor buktad.

Jövő hétvégén megint rakok egy tutit 300-al de ki tudja hogy bejön-e? Senki.

Most a cél hogy visszanyerjem a 900-at amit buktam ma meg tegnap.

2014. jan. 19. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit,legközelebb nem szólok, hogy borzalmas a taktikád és majd megérzed a saját pénztárcádon.
2014. jan. 19. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Na ja, a napolin ma én is elcsúsztam :D
2014. jan. 19. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Fel kéne fogni ez egy szerencsejáték.

Szóval nincs 100%-os technika,ha lenne akkor nem üzemeltetnék ezeket a helyeket.Ők se buták,sőt sokkal okosabbak mint te...

2014. jan. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Én arra teszek, ami történni fog, nem értem, hogy ez eddig miért nem jutott az eszetekbe...


Viccet félretéve megérzésből próbálok néha pár meccset eltalálni, se túl sokat (mert valami mindig elmegy), se túl keveset (hogy azért több esély legyen), max 3-4es kötésekkel, nem túl nagy oddsokkal, elolvasva előzetes híreket (pl. sérültek). De ez is hullámzik, 2ezerről indultam, 3700ig felmentem, aztán most visszaestem 900ra :D Igaz, tettem néhány bátrabbat is, de olyan röhejes dolgokon mennek el, hogy hihetetlen. Igen, a mocsok napoli is :D Meg más 1,2-1,3-as dolgok is. A lényeg, hogy minden szelvényről egy meccs menjen el xD


De én csak szórakozásból játszok, minimális tétekkel, nem remélve nagy nyereményt.

2014. jan. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Jövő héten csak azért is megrakom a napolit. :D

Aztán azt is írják hogy khl-ben mindig bejön a kb 1.4-es szorzós csapat de jégkoronghoz nem értek.

2014. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Wash, mindenki így kezdi. Aztán, ha már egyre jobb az elemzés és látod, hogy jön a profit, még ha minimális is a kis tét miatt, akkor úgyis emelsz :)

De ez így a jó. Aki meg egyből a nagyhalra megy,hát azokból élnek meg a profi sportfogadók is és nem csak az irodák.

Hokit viszont csak neten érdemes tenni, mert 1-1 tuti meccs simán elmegy hoszabításig. Épp ezért jó neten. 2esélyes hokinál még, ha az első is játszik az utolsóval akkor is 1,5 fölött van az odds.

2014. jan. 19. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!