Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha szar kajákat eszek, de...

Ha szar kajákat eszek, de nagyon keveset és heti 4-5ször 2-3 órákat de néha még többet is mozgok attól még hízhatok?

Figyelt kérdés
Tegnapi kajám pl. tudom, hogy szégyen, de 5 zsemle volt sajtkrémmel szalámival sonkával meg ettem egy zacskós levest, ennyi. Alapvetően nagyon keveset eszem és sokat mozgok, csütörtökön pl 3 órás edzésen voltam + 80 perc gyaloglás, ezért azt hinném, hogy így nem tudok hízni akármit eszek mert az anyagcserém is marha gyors + étvágytalan vagyok de jól gondolom?
2014. jan. 11. 12:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Örülj neki ha nem fogysz el teljesen, ennyi kaja mellett.
2014. jan. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
Ez nem kevés, ez szar! Hol maradnak a vitaminok a rostok és a jó minőségű fehérje? Egyébként a sajtkrém a szalámi a sonka a zacskós leves tele van a jó ég tudja mivel! Nyilván ettől nem fogsz hízni, nade nem csak azért nem eszünk meg ilyen dolgokat mert elhízunk-e tőle vagy sem!
2014. jan. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Szoktam zöldséget meg rendes húst enni (de ezekből is keveset) heti négyszer kb, csak tegnap nem volt kedvem rendes kajára költeni.
2014. jan. 11. 13:16
 4/11 anonim válasza:
Az olcsóbb dolgok is lehetnek jók, de ha általában jól étkezel az az egy-két nap kiugrás elhanyagolható.
2014. jan. 11. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Nem volt kedved rá...

2-3óra amúgy is sok. Ennyi táplálékkal és ilyen minőséggel arra fogsz menni, hogy lefogysz. Az izmok csak roncsolódnak és nem tudnak regenerálódni.

2014. jan. 11. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:

A kérdés eléggé " mindegy " kategória, mert ha azt mondjuk, hogy sz*r, akkor te azt mondod, hogy nem tudsz jobbat szerezni.


Én legtöbb esetben azt konstatáltam, hogy de igen, megvan az a pénz, amit minőségi kajára is lehetne költeni, csak épp jobban be kell tudni osztani.

2014. jan. 12. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:

Az étkezésedben semmi se jó: sem a minőség , sem a mennyiség. Akkor mit akarsz ezzel elérni ?


Az edzés jó, de megfelelő táplálkozás nélkül b*szhatod, mert nem sok eredménye lesz.

2014. jan. 12. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
#6 - * legtöbb esetben, ezt értem másoknál. Sokan azt gondolják, hogy egy vagyont kell költeni tojásra, zöldségre meg némi húsra, hát nem mondom, 5 zsemle sajtkrémmel biztos olcsóbb, de annyit is ér. Azt a különbséget érdemes megfizetni, nem kell sajnálni a pénzt ilyen esetben.
2014. jan. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Mióta így eszek szinte semmit nem költök, persze a tojás sem drága de így aztán tényleg 0 :D


Mit akarok elérni? Semmit, csak ne zsírosodjak, meg ne fogyjak le (nem fogyok elvileg) gyorsabbnak és ügyesebbnek kell lennem, ennek nem tudom, hogy van-e köze a táplálkozáshoz.

2014. jan. 12. 14:44
 10/11 anonim válasza:
Hát ez az, a nulla költekezés számít neked. De így az eredmény is nulla lesz, azaz ha úgysem akarsz mást, csak megállni a lábadon anélkül, hogy összeessél, akkor az még belefér.
2014. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!