Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ahhoz, hogy az androidos...

Ahhoz, hogy az androidos telefonom futóprogramot használjak, szükségem van internetre?

Figyelt kérdés
Csak emiatt fizetem az internetet rá, egyébként lemondanám.
2014. jan. 8. 09:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
egeszen pontosan milyen program?
2014. jan. 8. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Ha amúgy van GPS a telódban, akkor nem kell. Nekem mondjuk van netem, szerintem ez alap, ha már okostelefonod van. De egy futó alkalmazás általában útvonalat állít össze, időt mér, kalóriát számít, stb. Ehhez szerintem csak GPS szükséges.
2014. jan. 8. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Pár hónapja váltottam runkeeperről endomondora, mert a runkeeper gyakran elvesztette a GPS jelet és félbehagyta a táv mérését.


1 GB-os netem van, de internetezesére nem tudom használni, mert megőszülök, mire betöltene bármit is, ráadásul gyakran be sem tölti, szóval másra nem használom. Azt a 2500 ft-ot, amit meg fizetek érte másra is el tudnám költeni.


Honnan tudhatom, hogy van-e GPS a telefonomon internetkapcsolat nélkül? (lehet, hülyének néztek, de sosem érdekelt... a kocsimban van GPS, ha kell, azt használom...)

2014. jan. 8. 21:21
 4/7 anonim ***** válasza:
Milyen telefonod van pontosan?
2014. jan. 8. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
HTC Wildfire S
2014. jan. 9. 06:38
 6/7 anonim ***** válasza:
Abban van sima gps, nem muszaj internetnek is lennie, hogy mukodjon. Kerdes le tudod-e mondani kulon is. Az adatokat otthon, wifin is le lehet menteni, az nem kene h. problema okozzon.
2014. jan. 9. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a segítséget, mentek a zöld kezek! ;)
2014. jan. 9. 11:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!