Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért csinálják ezt az emberek...

Miért csinálják ezt az emberek? Miért nem jó soha semmi?

Figyelt kérdés

Végre eljárok futni és élvezem. A környezetem most azzal nyaggat, hogy a futás nem is fogyaszt, bezzeg a...

Amikor úszni jártam, akkor mindenki azt mondta fussak (elköltöztem és itt nincs uszoda, ezért nem úszok már).

Régen lejártam az edzőterembe, akkor azt mondták a súlyzós edzéstől csak fiús leszek.


Miért kell elvenni az ember kedvét még az élettől is? Tudom, hogy nem a legjobb amit csinálok, de alakul a testem. Szerintem még mindig jobb, mint a semmi.

Ha nem lehet tökéletes, ne is csináld?


2014. jan. 6. 19:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Azt csináld, ami neked tetszik és amit élvezel. Ne másnak akarj megfelelni, hanem saját magadnak. A kedvencem amikor a nem kevés túlsúllyal rendelkezők egyszerűen lesoványoznak, pedig teljesen átlagos testalkatom van, annyi, hogy magas vagyok. 17/f
2014. jan. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 *Glissade* ***** válasza:

Mert az emberek féltékenyek!

Sokat gondolkoztam én is azon, hogy miért zavarja őket az, hogy sportolok és egészségesen ( szeretnék) élni.

Vajon miért hoznak nekem direkt fehér cukros, fehér lisztes dolgokat..?


Majd arra jutottam, hogy:

Egy átlag embernek semmire nem jut ideje, levert, fáradt. beteg.

Szerintem féltékenyek arra, hogy én nem ilyen vagyok!


Az átlag embernek nincs önkontrolja.

Féltékeny, hogy nekem van.


Az átlag ember a sportot szorakozásnak tartja.

Amikor inkább életmód, mint szorakozás... sőt sokszor semmi szorakoztató nincs az edzésben!

Sem az êtkezésben...


Összesêgébe véve féltékenyek rád és okoskodni próbálnak;)


Ne fogadj el tanácsot, csak is kizárólag attól, aki ott tart, ahol te szeretnél lenni!

Az ilyen embereket pedig el kell kerülni, csak lehúznak téged!

2014. jan. 6. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 *Glissade* ***** válasza:
Légy kemény és szabadulj meg a nem kivánatos lehúzó, okoskodó emberektől!;)
2014. jan. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

ezeket fogd fel gyengeségi teszteknek.

más néven kontroll teszteknek.

magyarul kinek az álláspontja érvényesül a párbeszédben.

erről szolnak az ilyen dolgok.

akiket el tud bizonytalanítani a környezete véleménye bármiben is,a saját megítélését és önképét a legkisebb szinten is befolyásolja mások véleménye ez ügyben,az egész egyerűen egy gyenge lelkű,megfelelni vágyó követő természet,aki ne háborogjon ha piszkálják,hanem tűrjön és nyeljen.

ha pedig az erősek közé akarsz tartozni,akkor ott kezdődik a dolog,hogy befejezed a nyavajgást és teszed a dolgod bárki bármit is mond és érvényesíted az akaratod tettekkel.

2014. jan. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 *Glissade* ***** válasza:

Korbács:)

A szívemből szóltál;)

2014. jan. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!