Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen táncot válasszak? Mi...

Milyen táncot válasszak? Mi lenne nekem az ideális?

Figyelt kérdés

Imádom a klasszikus balettet, sajnos viszont arról már lekéstem, hogy komolyan foglalkozzak vele. Pedig minden adottságom meg van hozzá, vékony vagyok, hajlékony, hosszú lábak és karok, kis mell. Kisvárosban lakok, itt csak olyan "baba balett" van, szóval esélyem sem lenne. Viszont van mindenféle társastánc, de nem igazán kedvelem a latin zenét, inkább valami "komolyabbat"

Tudom, sokat nyafogok, de valamit muszáj kezdenem magammal.

17/L



2014. jan. 5. 02:32
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha a társas zenéket sem kedveled akkor a hip hop se lesz az eseted..

Én azért ajánlanék 1 hónap próbát a társasal.

2014. jan. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
a társastánc magába foglalja a standard táncokat is, ami nagyon is komolynak mondható és nem latin zenére van (keringő, quickstep, tangó, stb.)
2014. jan. 10. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia!


Mint ahogy már írták, a társastánc nem "csak" latin táncokból áll, itt egy kis lista róla:


[link]

2014. jan. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 hosszúhajú ***** válasza:
jazz balett van korodbelieknek is. - jó, az nem komoly műfaj. van néhány helyen viszont felnőtt klasszikus balett is. Ha beírod a google keresőbe hogy felnőtt klasszikus balett - lesz találat. hobbi szinten tök nyugodtan elkezdheted. - és itt még szinte kicsi is leszel a felnőtt kategóriába.
2014. ápr. 11. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!