Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogy szeressem meg a jógát?

Hogy szeressem meg a jógát?

Figyelt kérdés
Mikor videókon nézem, olyan megnyugtatónak tűnik, viszont mikor én elkezdem, egyáltalán nem tudok kikapcsolni, csak arra gondolok hogy a hajam már megint a szemembe lóg, a szőnyeg megint felcsúszott stb... plusz nem tudom becsukni a szemem, mert folyamatosan azt lesem, hogy jön-e már a következő gyakorlat. Amit meg nem értek, hogy hogy lehet kikapcsolni mikor az erőfeszítéssel jár, hogy kitartsuk a "pózokat"?

2014. jan. 2. 15:01
 1/2 anonim ***** válasza:
ne videó alapján csináld hanem menj el szakemberhez, videó alapján nem tudod elsajátítani még az alapgyakorlatokat sem, lehet, hogy te azt hiszed, hogy pontosan azt csinálod amit látsz a videóban, de úgy, hogy nincs aki ért hozzá és kijavítaná a te tartásodat úgy egyáltalán nem biztos, hogy jól csinálod... arról nem is beszélve, hogy egy valamire való jógaedző már első alkalom után meg tudja mondani, hogy mi az ami neked kell az elején, és mi az amit kerülnöd kell mert csak ront a tartásodon...
2014. jan. 2. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1.szerezz egy jóga szőnyeget,az nem csúszik fel.

2.túl erős videóval kezdtél,nézz ki egy kezdőt.

3.vegyél egy hajgumit,vagy tegyél kendőt a fejedre.

4.megnyugtató?a jóga elsősorban az egyik legkeményebb saját testsúlyos edzéstípus,nem tinglitangli alibi.

ha valaki már megfelelően erős a saját testsúlyához képest és edzett állóképességű,utána tűnhet úgy,hogy számára már nem megerőltetőek a gyakorlatok.

5.amit meg nem értesz az az,hogy valszeg benézted a sportágat:)

nem kell kikapcsolni,ezt nem is tudom honnan veszed.

a kikapcsolás menekülés.

2014. jan. 3. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!