Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Egy boxer (önvédelmi eszköz)...

Egy boxer (önvédelmi eszköz) milyen méretü?

Figyelt kérdés

1. 14 éves kezére jó?

2. milyen hoszuságu, széleségü?

csakhogy mekkora zsebbe fér el?


2009. nov. 24. 13:17
1 2
 1/13 anonim válasza:
45%
nekem is kéne boxer, am mér ne lenne jó a kezedre? és a nagyságát nem tudom:)
2009. nov. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
71%

egyrészt a boxer nem önvédelmi eszköz. már csak azért sem, mert a használata felkészülész igényel (fel kell húzni), azaz váratlan szituációkban nem alkalmas védekezésre. támadófegyver.


másrészt "közbiztonságra különösen veszélyes eszköz"-nek minősül.

2009. nov. 24. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ilyen erővel a gázspray is támadófegyver, azt meg elő kell venni. Utolsó hülyeséget írt. Igaz hogy nem önvédelmi eszköz, hiszen már a birtoklása is illegális.
2009. nov. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

eltöne a kezed babám...

nőjjél még és tanulj meg futni ha ennyire félsz. Ha meg verekedni akarsz akkor verekedj tisztességgel!

2009. nov. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
utolsónak igaza van.. plusz tényleg simán eltörhet benne az ujjad
2009. nov. 24. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
és mondjuk egy 14éves, hogy védje meg magát 1 felnőtt részeg ellen? jobb fajtával nem lesz semmi baja a kezednek.
2010. aug. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:

Nos. Nem ajánlanám egy 14 évesnek a boxert, hiszen felelőtlenül megüthetsz vele bárkit, aztán komolyabb, maradandó sérülés miatt hidd el te szívod meg!

Na, de ha már neked akkor is kell boxer ( najó, nekem már 13 évesen is volt, de nem használtam ) akkor ügyelj arra, hogy ne mutogasd senkinek.

Zsebedben simán elfér, én is hordom magammal minden nap. kis kézre is jó, bár vannak különböző méretekben. Ha nagy a kezedre az sem gond, eltörni nem fog benne az ujjad, esetleg irritálja, vagy kicsit megütődik. DE ha végképp nem akarsz magadnak kárt, ne üss erőből vele. Hidd el egy koccintás ( tegyük fel a szem alatti csontnál ) is rohadtul fájdalmas!

Az enyém szélességre 11 cm, magasságra pedig 5,5 cm!

2010. szept. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:

[link] Tessék, itt van róla egy kép :)


(előző voltam)

2010. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:
Nekem házi gyártmány, és jóval vastagabb egy hagyományos boxernél. Elég egy ütés és vége a dalnak. Persze CSAK önvédelemre.
2011. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Tanulj küzdősportot!
2012. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!