Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Télen milyen ruházat ajánlott...

Télen milyen ruházat ajánlott futáshoz?

Figyelt kérdés

2013. dec. 11. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:
meleg, szélálló vízálló
2013. dec. 11. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
pamut melegítő nem jó?
2013. dec. 11. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
Téli futóruha. Találsz olcsóbbakat a Decathlonban, vagy spéci futóboltokban (Saucony, Spuri), de ezek általában drágábbak. Ha ezekre nincs pénzed, vagy nem tetszenek, végül is bármiben lehet futni. Akár pamut mackóban is. Mondják, hogy az nem olyan jó, mert nem szívja jól a nedvességet, de ez nem igazán gond. Inkább az a baj vele, hogy a sok izzadtság beleeszi magát, és pár használat után már nem tudod kimosni rendesen. A műszálas futóruhák viszont könnyen moshatók. És az se hátrány, hogy testhezállók.
2013. dec. 11. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

A pamut lassabban szárad ,mint a műszálas. És nehezebb.

Én 1 rövidujjú műszálas pólóban voltam ma futni.Sztreccsnadrággal és rajta vízálló nadággal. Ilyenkor bármikor eshet.

2013. dec. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Pamut max a sapkád és a zoknid legyen, a nadrág a póló és a dzseki jól szellőző, mikroszálas sportöltözet legyen. Fontos a sál, a kesztyű és a harisnya is, ezek hiányában nem indulok ki. -5 -ig szoktam futni, ennél hidegebben már nem, de idén még nem volt hidegebb!
2013. dec. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!