Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan tartsam formában magam?

Hogyan tartsam formában magam?

Figyelt kérdés
Sziasztok,jön a tél és nem tudom mit csináljak,h tavasszal ne kelljen előröl kezdeni mindent.Focizok szabadidőmben és észrevettem h tavasszal mindig előröl kell kezdeni szinte mindent,hogy bírja futni...milyen gyakorlatokat csináljak a tél folyamán és egy héten hányszor? 14/l

2013. nov. 28. 20:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Csinálhatsz köredzéseket, youtubon valami videóra különböző tornagyakorlatokat, erősítést saját testsúllyal vagy súllyal, járhatsz kondiba ellipszisezni vagy biciklizni, futni. De futhatsz akár kint is csak jól be kell öltözni. Valamint az iskolákban szokott lenni délutáni sport lehetőség. Ha van helyed ugrálókötelezhetsz is.
2013. nov. 28. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nincs lehetőségem,hogy edzőterembe járjak...csak ilyen otthoni gyakorlatokra gondoltam :P
2013. nov. 29. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Heti három teljes testes edzés otthon!

Töltsd le a fegyencedzés című könyvet, és alkalmazd a benne leírtakat!

Mivel az állóképességre (is) hajtasz körkondiként csináld!

2013. dec. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!