Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan kell tuningolni a...

Hogyan kell tuningolni a légpuskát, hogy erősebb legyen?

Figyelt kérdés

Slavia 634 esem van, de csak 220m/sec.

Magyarországon engedély nélkül tartható 7,5 J os erősségű légfegyver.

Én Szlovákiában lakom, és itt 16 J a megengedett.

Ami ennél nagyobb, ahoz vadász engedély kell.

Az a kérdés, hogy hogyan tudok ebből 25 J -t csinálni?

az körül belül 380m/sec ami gyorsabb mind a hangsebesség.

Pl. a Hatsan 125 légfegyver gyárilag 25J, de le van gyengítve minden fajta légfegyver, és nem lehet venni erősebbet.

Halottam hogy csak a dugattyű tömítést kell kicserélni, vagy bedugaszolni, akkor erősebb lesz. [link] Ez akar az a tömítés lenni? Ha bedugaszolom mi történik?

Köszönöm a válaszokat előre is!



2013. nov. 22. 21:00
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vidd el egy konditerembe.
2013. nov. 27. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
6%

Vegyél normális légpuskát!!!

Diana 48,52,54 Weirauch 80,85,90,77,97

Slavia soha nem ér ezek nyomába...

Amúgy egy fegyvermester simán megcsinálja neked

Vagy, ha van otthon műhelyed, akár te is meg tudod csinálni, ha kicsit utána nézel a dolgoknak...

2013. nov. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Nagyon téves információid vannak. A Hatsan Mod 125 és 135 gyárilag a .117-es kaliberbe (4.5 mm) 380 m/s vagyis 41 J, a .22 kaliber (5.5mm) 305 m/s vagyis 50 J. Vagyis nem 25 J gyárilag, a Hatsan 150 és 155 ugyan ezen erőt képviselik,csak a 125 csőtörős műanyag agyazású, a 135 csőtörős fa agyazású, a 150 alkaros műanyag agyazású,és a 155 alkaros fa agyazású.
2016. nov. 22. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
De a lényeg a légpuskát rugóval, dugattyú súllyal,és a dugattyúház végén lévő furat nagyításával lehet tuningolni. A Slavia nem elefántlövő puska, a szerkezete gyárilag a 14-15 J energiát tudja max, mivel az eléggé kezdetleges elsütőszerkezete ennél nagyobb energiájú rugó megtartására nem képes,és letörik/magától elsül. Ha már komoly puskát akarsz akkor pont belecsaptál a lényegbe, vegyél egy Hatsan Mod 125,135,150 vagy 155-öt,használtan már 50 ezer körül mozog, eszement erősek,és ugyan nem pontlövők (de egyetlen erős puska sem az) de aránylag pontosak. És nem kell a milliós és több százezres légpuskákat megvenni,amiknek csak a nevét fizeted ki,de ugyan azt tudják,sőt néha silányabb anyagúak.
2016. nov. 22. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
slavia-át sehogy mert kb összeszakadna olyan 11j körül és már bisztos régi úgy hogy mongy le erről a slavia tuningról .
2016. dec. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem Gamo puskám van. Ugyan ez vele a helyzet. Amint a kis furatot betömték, a 7J-ből lett 23J. Azért az kicsit nagyobb teljesítmény. Gamo Magnum Energy lőszerrel 50 méterről viszi a galambot. És azt is hozzáteszem, hogy a puskára rá kellett ragasztani a távcsövet, hogy ne rúgja le magáról, mert két lövés után mindig 2cm-rel hátrébb volt, ami annak köszönhető, hogy bitang erős a puska. És egyébként olcsók is. Meg lehet kapni minden fajtából. Pl.: van belőle sörétes LÉGPUSKA, ami átalakítható egy réztoldat behelyezésével 5,5-ösre (természetesen gyárilag adják hozzá az átszerelőszettet) Szóval én ezt ajánlom. Minőségi spanyol puskák.
2018. máj. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Nekem is egy Gamo Forest lègpuskám van, esetleg egy kis segítsèget kaphatnék hol lehet ezt a bizonyos furatot betömni? Nagyon szeretem egyébként, távcsöves, de nem találom elég erősnek.
2022. dec. 30. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!