Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehetséges ezt az airsoft...

Lehetséges ezt az airsoft fegyvert tuningolni?

Figyelt kérdés

Szerintetek egy ilyen

[link]

airsoft fegyvert fel lehetne tuningolni 450-500 fps-re, hogy távoli használatra is jó legyen?

És szerintetek mennyibe kerülne?



2013. nov. 16. 13:18
 1/1 anonim ***** válasza:

Én már 2 éve felhagytam az airsofttal most lényegtelen hogy miért, de én nagyjából még értek a szereléséhez, de már lehet nem mondok teljesen biztosat szóval más válaszolók válaszát is várd meg.

A JG ez jó márka elég tartósak. Nos egy alapos tuninghoz szinte egy teljes belső csere kellhet sajnos ami egy 30-40 ezerbe is kerülhet. Először is a gyári fogaskerekek jók ebbe de sajnos nem bírnak el nagyobb terhelést ha erősebb rugót rak bele az ember, tehát azokat célszerű rögtön cserélni.

Nem tudom hogy ebbe milyen a gyári dugattyú bár biztos vagyok benne hogy annak a fogait is ledarálná egy idő után vagy eltörne a rugó végett ami megint cserére szorulna és lehet a dugattyú fejre is ráférne bár már elég sokat felejtettem szóval ezt így nehéz megmondani. Ha 120 as rugót raksz bele akkor már motor csere is el kellhet mert nem bírná úgy meghajtani ami akksi cserével is járhat mármint nagyobb teljesítményűre kell befektetni mert nem tudná meghajtani csak maximum 1-2 óra játékig bírná ki. Akkor ugye teljesítmény növelésre sokat számít a belső cső torkolata mert lehet kapni szűkebb csöveket amik jobban befogják a sürített levegőt így nagyobb erővel lövik ki a golyót plusz a hop up megfelelő beállítása egy H alakú lenyomóval is sokat tud ám számítani tehát azzal is el lehet érni 2-3 méter plusz távot hogy egyenesebben lövi ki és pontosabban, bár ez már finom hangolás kérdése erre rá kell érezni.

Tehát ha tuningolásná azt akarja az ember hogy ne darálódjanak le a fogaskerekek főleg a gyáriak akkor kb az egész gearbox tartalmát minőségibb darabra kell cserélni. Most így az elmúlt 2 év alatt nemtudom milyen minőségűek éppen a GB-k tehát most csak tippelek de úgy tudom pont ennél a márkánál van az hogy a gyári GB házak a terhelés végett megrepedhetnek és szét törhetnek. csak mert jár így egy ismerős aki veszettre tuningolta a puskáját és pont a Gb házat hagyta ki és pont az ment tönkre és ugye nem tudtuk még hogy milyen kell így vett egy olcsó utánzatot mert azt hittük biztos a le ejtés végett tört el igen amint lőtt egyet az újjal egyből levált hátul a dugattyúnál a GB meg a befeszített rugó végett terhelést nem bírta el.

legjobb ha az üzletbe betelefonálsz és rákérdezel hogy ők mit mondanak, mert nyilván ha pénzt akanrka akkor megtudják mondani hogy ha 450-500 fps az elképzelés akkor mire kell odafigyelni mert nyilván ők is tájékozódnak hogy mik a visszajelzések az adott puskáról milyenek a panaszok tuningolás terén mi az ami létfontosság hogy tartósabb legyen. Ha csak annyi tuning kell hogy 4-5 méterrel jobb legyen és ne húzzon le a golyó rögtön 45 méter után akkor lehet trükközni a hop uppal ami pár száz forintos tétel plusz a dugattyú fej tömítésével azok is már sokat számítanak.

2013. nov. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!