Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek lehet valami bajom?

Szerintetek lehet valami bajom?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és lassan egy éve thai boxolok. Nagyon szeretem, de amikor verekedünk van, hogy az épp aktuális páromnak sikerül eltalálnia a mellemet. Amikor csak gyakorlunk, akkor nem fordul elő és nem szoktunk nagyon gyakran verekedni. Az lenne a kérdésem, hogy ettől lehet bármi bajom? Előre is köszönöm a válaszaitokat!

2013. nov. 21. 18:46
 1/6 *Glissade* ***** válasza:
Nem kéne ütögetni a melledet. Szólj nekik, hogy vigyázzanak, külömben te meg a töküket fogod véletlenül eltalálni!
2013. nov. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Jó nagyot nevettem. :D De nem 'ciki' ha szólok? És hogy mondjam? :) De baj lehet belőle?
2013. nov. 21. 19:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Lehet sporboltban kapni mellvédős melltartót. De ha nem akarsz ilyet hordani akkor tényleg szólj nekik.
2013. nov. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Rendben akkor majd utánanézek. De mostmár valaki válaszoljon arra is, hogy mi bajom lehet? Félreértés ne essék, hálás vagyok az eddigi válaszokért, de kérlek titeket valaki írja meg, hogy mi bajom lehet belőle?
2013. nov. 21. 21:34
 5/6 CODE3 válasza:
A nemi szervek ütése járhat szövetkárosodással. Ami nem jön helyre... Pl ha bevered a combod vagy a karod, az is szövetsérüléssel jár, hisz elpukkan pár kapilláris, és kivérzik, ott pedig lila lesz majd sárga ez gondolom ismerős. Ha mellben történik ilyen, mivel ott nem izom van, a tejmirigyek sérülnek, és később megeshet hogy a megütött mellben nem lesz tejkiválasztás! Így az a mell képtelen lesz táplálni a gyereket. Nagyon vigyázni kell rá, és semmiképp nem üthető meg! Jó egészséget!
2013. nov. 22. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Akkor tényleg szólok. És igen, tényleg ismerős. :)
2013. nov. 22. 15:08

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!