Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ez a futópad jónak számít...

Ez a futópad jónak számít vagy nagyon gagyi?

Figyelt kérdés
[link]
2013. nov. 16. 16:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Pont használható. De 44 rugót megér az, hogy futhass?
2013. nov. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Télen máshol nem fogok tudni futni és mivel fogyni szeretnék, igen, megér.
2013. nov. 16. 16:20
 3/14 anonim ***** válasza:

Ez hihetetlen.. ha fogyni akarsz, akkor a táplálkozásod teszi ezt lehetővé, nem a futás.


Guggolhatnál ennyi erővel, ingyen. Hasznosabb és egészségesebb gyakorlat. Ennyire gazdag mindenki ebben az országban, én miért hallottam erről a szegénységről, miért hittem hogy mindenki ócska kenyeret eszik, ha 40 rugó van egy futást lehetővé tevő gépre, ez akkora luxus ami Dubai-ban van csak, és Magyarországon persze.


Nevetséges, te amúgy ezt átgondoltad? Hogy a legócskább edzéshez amit ki tudsz találni veszel egy 40 rugós gépet, és neked ez megéri? Nem akarod a fele lóvét mondjuk nekem adni? Ígérem, hogy én olyan kajára költöm, amivel nem hízok el, meg értelmes edzésre fordítom amivel fejleszteni tudom magam, eskü.

2013. nov. 16. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Képzeld, az étkezésemre is odafigyelek, de mellette sportolni is szeretnék. Mivel szeretek futni, ezért gondoltam arra, hogy veszek egy futógépet. Neked most amúgy mi a problémád? Hogy én tudok venni magamnak egy futógépet amire összespóroltam a pénzt?
2013. nov. 16. 16:31
 5/14 anonim ***** válasza:

Igen, az a problémám, hogy az emberek a futást sportnak nevezik, és hogy képesek egy futópadra is pénzt kiadni. Közben meg kenyér alapú étrendeket követnek, aztán csodálkoznak hogy gyengék és betegek.


Nyilván az én hibám hogy ez zavar, ezt aláírom, de még csak azt sem érzem hogy olyan nagy hiba lenne, mégis mihez viszonyítva érezném magamat 'rossznak', ha olyan emberek vannak körülöttem akik 40 rugót kifizetnek azért, hogy egy gépen futhassanak. Károsabb/értelmetlenebb mozgást nem találtál gondolom, de ha szeretnék legalább egy ilyet tudok ajánlani.

2013. nov. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Bocs, nekem a futás igen is sportnak számít. Amúgy még biciklizek is mellette, bár ki tudja nálad mi számít sportnak...


Ki mondta, hogy én kenyér alapú étrendet követek?


Akkor mondd, hogy szerinted mi számít jó mozgásformának? Már kíváncsi vagyok...

2013. nov. 16. 16:41
 7/14 anonim ***** válasza:

Az ami nem okoz akkora ízület terhelést hogy idővel krónikus megbetegedéssel járjon (ilyen szempontból a bicikli például biztonságos) és nagy ellenállású terhelést biztosít minél több izomcsoportnak. Ezért az egész testet átmozgató erősítő edzések, (amiket ingyen is el lehet végezni) mindig előnyösebbek lesznek edzéstechnikailag mint a futás.

Az más kérdés, ha valaki a futáshoz érzelmileg kötődik, az szubjektív.


A másik a gyógytorna, ami lehet az erősítésnek egy speciális formája, vagy a qigong gyakorlatok, amik már nem tartoznak sport kategóriába, de szükségünk lenne a gyakorlásukra.


Utolsó csoport az önvédelem, amit minden nőnek gyakorolnia kellene. Mert aranyos dolog a futkosás, de kb. pont csak arra jó, hogy berántsanak titeket egy bokorba és ott fojtsanak meg. Más haszna tényleg nincs: nem a futástól lesztek szépek, egészségesek vagy formásak, nem ettől fogytok le. Valamekkora kárt okoz csak, és elveszi az időtöket fontosabb gyakorlatok, edzés elől. Persze kinek mi a fontos.. én nem tudok mit kezdeni más emberek értékrendjével, csak egyszerűen nem tudom megérteni.

2013. nov. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 dirtboy ***** válasza:

/Futófelület 95 x 28 cm/


ha elírás akkor még jó is lehet de ha valós adat akkor használhatatlan szerintem egy felnőtt embernek.



az első válaszolóval ne foglalkozz,nem értem miért kell más pénztárcájában turkálni valamint hogy a futás nem sport az meg kész vicc.

2013. nov. 16. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi! Szerintem nem elírás, elég kicsinek tűnik. Kinéztem egy másikat, talán ez jobb:


[link]

2013. nov. 16. 16:54
 10/14 anonim ***** válasza:

Oké, nem kell egyetérteni.


Mindenki azt csinál amit akar.. kivéve én, ha óva akarom inteni az embert a felesleges pénzkidobástól és egy nőt (nőt?) az értelmetlen kocogástól, ami bármekkora nagy vitakérdés, de káros lehet és helyette - nyugodtan lehetne guggolni is, jobban járna vele. Mondja valaki, hogy nem járna jobban guggolással.. Dirtboy? Inkább fusson, ha ahhoz van kedve?


Oké.. csá.

2013. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!