Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen kuzdosportot valasszak?

Milyen kuzdosportot valasszak?

Figyelt kérdés

Meg nem tudom mik a lehetosegek a kozelben, egyenlore csak erdeklodom, hogy mit ajanlanatok, es ezutan utananezek.

Box jo lenne, de valami olyan sportot szeretnek, ahol rugni is lehet.


:)



2013. nov. 16. 12:27
 1/4 anonim ***** válasza:
(azért a helyedben egy kicsit körbenéznék, addig is, amíg kapsz választ - mert magamról tudom, h elég rossz, mikor rázsizsegsz valamire és kiderül, hogy esélyed sincs lejárni mert messze van (nálam ez a crossfit))
2013. nov. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kick box, thai box, karate, kung fu. Ezeket ismerem.
2013. nov. 16. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
hát ha csak szeretnél simán hobbyszinten valamit sportolni ahol rugdosódhatsz akkor thaibox, kickbox, taekwondo ha szeretnél valami olyat aminek színvonala is van akkor box többre mész vele ringben és utcán is. ha csak utcára szeretnél valamit akkor valami harcművészet mondjuk jujutsu.
2013. nov. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 aikiboxer ***** válasza:
Szerintem is először nézd meg, a környékeden egyáltalán mik vannak, mert az a leges-legfontosabb, hogy hosszútávra tervezz, ezt pedig csak úgy lehet, ha az edzések elérhető távolságban vannak, és heti legalább három van (még akkor is, ha csak kétszer jársz, hogy ha egy nap kimarad, tudd pótolni).
2013. nov. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!