Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen mozgás formát válasszak...

Milyen mozgás formát válasszak ha életemben nem sportoltam még semmit?

Figyelt kérdés
27 éves vagyok két gyerek anyukája. 160cm 64kg. Iszonyatosan izomtalannak érzem magam. csak a háj lobog mindenhol. teljesen el vagyok keseredve. Kinéztem a neten egy videót, ami 25 perces ugrabugrálásos mondjuk úgy aerobikos videó volt. na gondoltam 25 percet végig tudok mozogni. És bizony csalodtam. a 7. percnél tovább nem bírtam. a combjaim görcsbe álltak, és alig kaptam már levegőt. Egyszerűen egy nulla vagyok. Milyen mozgást próbáljak meg hogy elkezdhessem magam valamilyen formába hozni. Rettenetesen vágyom arra hgoy izmos (persze nem kockás meg szálkás) testem legyen, és hogy én is érezzem hgoy formában vagyok. Személyi edző nélkül ez egyáltalán nem is menne?
2013. szept. 7. 15:10
 1/1 anonim ***** válasza:

edzetlen testtel szerintem ne ugrálós edzést válassz kezdésnek.

itt egy olyan amiben nincsen ugra bugra,kezdőknek való és előkészítheti a tested pár hónap alatt a rendes edzésekre-

http://www.youtube.com/watch?v=q5nyrD4eM64

és egy szálkásító diétát is nézhetnél,mert zsírt leadni azzal fogsz elsősorban.

2013. szept. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!