Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Spinnig és Hot iron?

Spinnig és Hot iron?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, És kb már 3 éve nem sportolok rendszeresen. Dolgozok és sajnos nemtudok többet járni edzeni mint heti 2 alkalom. 1 alkalom Spinnig és 1 alkalom hot iron megfelelő lenne? vagy ne keverjem a 2-t ?

Tudnék fogyni tőle? kb 6-7kg felesleg van rajtam.

Persze a táplálkozásomra is próbálok jobban odefigyelni.



2013. nov. 14. 14:34
 1/2 anonim válasza:
100%
Én mind a kettőt próbáltam már. Személy szerint nekem jobban tetszik a hot iron, jelenleg is oda járok. Jobban átmozgat és a kalóriát is jobban égeti. Neked kell eldönteni, hogy melyiket csinálnád szívesebben. A spinning is jó kalóriaégetés szempontjából, csak nekem nem jött be a tekerés. 15/L
2013. nov. 14. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hosszú távon heti 2 edzés is elég lesz, viszont ne várj gyors változást (pl hogy 1 hónap alatt lejön rólad az összes felesleg), mert csalódni fogsz. Jövő nyárra már meglesz a hatása.

Én jártam mindkét fajta edzésre: a spinningen teljesen felpörögsz és úgy izzadsz, mint egy disznó, a végére pedig kellemesen elfáradsz, és úgy érzed, hogy most meg tudnád váltani az egész világot. A hot iron fejben dől el, kőkemény koncentrálás és minden alkalommal feszegeted a határaidat, utána pedig úgy mész mint aki besz..rt :D másnap pedig alig tudsz kikelni az ágyból. Mind a kettő hatásos, de máshogy. A hot iron összeségében véve jobban formál. Szerintem még jobb is, ha kevered az edzéseket, így változatosabb a terhelés, szóval mehet a heti 1 hot iron és heti 1 spinning. Étkezésre figyelj (no fehér liszt, no cukor, kevesebb zsír). Sok sikert!!

2013. nov. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!