Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek ez a lány jár...

Szerintetek ez a lány jár gyúrni? (kép)

Figyelt kérdés
[link]

2013. nov. 4. 09:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
21%
Pfuj, biztos nem
2013. nov. 4. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, teljesen átlagos. De ettől függetlenül járhat, ha most kezdte.
2013. nov. 4. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:

egyenlőre nem látszik rajta,

ha te vagy a képen akkor ne add fel

2013. nov. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nem en vagyok :)
2013. nov. 4. 09:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagyon látszik, hogy járna.
2013. nov. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
70%
bárki járhat edzeni, de ha nem figyel a kajára, nem lesz nagy látszata neki, rengeteg csüngőhasú nőt láttam már a fitnesz részlegen szenvedni, úgy nyomták a kardió géppel, h rossz volt nézni, majd mikor hazafelé mentek többedmagukkal épp azt beszélték, h mit főznek estére, és abból milyen jót zabálnak majd...magyar háziasszonyok:)
2013. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már emberek, 12% testzsír felett is van ám élet és főleg szépség! Szerintem nagyon csinos a lány a képen. A testzsírjával semmi gond, én csak izmot pakolnék rá, hogy keményebb, formásabb legyen, de az a néhány kis párna nem hogy elfér, de kell is. :)
2013. nov. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Vörösnefelejcs ***** válasza:
100%

Annyavalyát. Nyugodtan járhat gyúrni, fiúk, itt jelzem, hogy nem mindenki azért jár gyúrni,hogy úgy nézzen ki, mint Schwarzi, hanem speciel, mert szeret mozogni.

Ugyanezért, magam is heti háromszor bemegyek a konditerembe, kétszer gyúrni, és ettől még (majdnem) azt eszem, amit megkívánok. Úgyhogy kb. így nézek ki, mint ez a nő, igaz, én ötvenhez vagyok közelebb.

Nem ciki kitárgyalni, hogy ki miért jár?

2013. nov. 5. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Senki nem cikizte ki, csupán azt véleményeztük, hogy nem elég izmos ahhoz, hogy az jöjjön le róla, hogy gyúrni jár. Magából a kérdésből mást nem is nagyon lehet kikövetkeztetni, hogy mi alapján kéne eldöntenünk.
2013. nov. 5. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Wash, neked szólt a legkevésbé a ciki szó. :)


Főleg a kérdezőtől kérdezem. Olyan indiszkrét kép ez...másról.

2013. nov. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!