Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nike Air Pegasus futócipőről...

Nike Air Pegasus futócipőről tapasztalatok, vélemények?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=gW8ai5yyGpQ

Erről a cipőről lenne szó.



2013. nov. 2. 17:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem ez a cipőm van. Kb. 400 km-t tettem bele. Ebben volt egy maraton és pár félmaraton. Nagyon könnyű cipő, jól tapad az aszfalton. Jól esik benne a futás. A tartósságáról nem tudok még nyilatkozni.
2013. nov. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Makoscsiga ***** válasza:
Sok ismerősöm ebben fut, elégedettek vele, nekem túl nehéznek tűnt, de legalább kellően stabilizált.
2013. nov. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nagyon jó cipő, de neked csak szerencsével lehet jó. Minden futócipő valamilyen lábra készült. Neutrális, pronáló vagy szupináló. És persze az sem mindegy, hogy milyen talajon futsz és túlsúlyos vagy-e vagy sem. Szóval az alkalmas cipő az a felhasználó lábától függ, és attól, hogy ez a cipő egyébként nagyon jó, nem biztos, hogy neked jó lesz. Sajnos futócipő vásárlás esetén nem kerülhető el a "próbálgatás"!
2013. nov. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!