Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Budmil futócipőről mi a...

Budmil futócipőről mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Olcsóbb kategória,10 000 ft,de többet sajnos nem tudok rá szánni.Hobby szintű, 6 km-es futáshoz szükséges, bízom bennem hogy az ára nem egyenesen arányos a minőségével...
2013. szept. 2. 07:04
 1/1 anonim válasza:

csak és kizárólag puha talajra, betonra eszedbe se jusson. Sajnos ennyiért csak szemetet kapni, egy normális, légbetétes cipő minimum 25-30 manapság, és még azok sem mind jók pl. aszfaltra.... sajnos nem magyar keresetekhez vannak árazva a sportfelszerelések, nemrég voltam intersportban, hervisben, hát az agyamat eldobtam, felháborító. Gyereknek normális, kényelmes bőr utcai cipő, ami nem jön szét 3 hónap alatt és még divatos is, 20 ezer! Elfogadható futócipők 25-30... és sajnos az ember inkább megveszi, mert a gyerekét jól akarja felöltöztetni, az egészség meg a legfontosabb. És veszek két pár cipőt és elment minimum 40-50 ezer forint, amiből 1 hónapig eszik valaki napi három-négyszer...


én személy szerint fel nem vennék futáshoz egy ilyen árkategóriájú cipőt (ismerem őket, sima ömlesztett plasztik az egész, kb 500 forintból állíthatják elő és még sokat mondok). Szerintem inkább vaterán, teszveszen, vagy valahol keress egy használt cipőt futáshoz, talán még jobban jársz egy kopott pegasussal, vagy valami normálisabb légbetétes típussal). Én is sok használt sportfelszerelést vettem interneten, sokkal inkább ez, mint valami ócska, amit majd 10 év múlva köszönnek szépen az ízületeim... Sok sikert!:))

2013. szept. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!