Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesztoszteron fokozó erőemelés...

Tesztoszteron fokozó erőemeléshez?

Figyelt kérdés
Brutal Anadrolra gondoltam, de sokan mondják hogy nekik semmit nem ért....Ez persze nem egyenlő azzal hogy nálam se lenne hatásos,de mégis szeretnék a ti személyes tapasztalatotokról hallani! :-) Kinek mi vált be? Mit ajánlanátok esetleg?? Korotokat, nemeteket tüntessétek fel! Előre is köszönöm!:-)

2013. okt. 28. 17:24
1 2 3
 11/23 dirtboy ***** válasza:

ja hát akkor nem ártott volna ezt az információt leírni,magamtól sosem találtam volna ki.

eleve a tesztófokozó sem lett volna valami jó,attól jobb a kreatin még ilyen célra is de így hogy már tudom hogy csak az erő érdekel így inkább NO fokozót ajánlanék.

az majd felturbóz az edzésen,keringési zavarod remélem nincs.

2013. okt. 28. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

igaza van az előttem szólóknak, kreatint vagy NO fokozót vegyél,

nőként a természetes teszto termelésed max 1-2 mg de ez a MAX!!, és ha még fiatal is vagy, ekkor ez semmit sem csökkent, magyarul ezt egy lepkefingnyi mennyiséggel növelné meg, magyarán semmire sem lenne jó, mert nő vagy.

idősebb korú férfi sportolóknak találták ki.

2013. okt. 28. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:

Nőként 1/25 annyi tesztót termelsz mint egy férfi. Neked sem érne semmit egy tesztófokozó, mivel csak a genetikai maxodat állítja be,ami 30 éves kor alatt eleve maxon van. Nőknél is, csak nőknél ez a max kevesebb, mint ahogy írtam is.

A kreatin az önmagában nem tömegnövelő, mivel a tömeget az étrend növeli, hiába szedsz te bármit.

Én is NO fokozót ajánlok inkább.

2013. okt. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a felvilágosítást ! :) Mindig van hova okosodni !
2013. okt. 28. 19:56
 15/23 A kérdező kommentje:

[link]


Vélemény? Ez tűnt eddig a legjobbnak.

2013. okt. 28. 21:13
 16/23 dirtboy ***** válasza:
olvasd el mégegyszer a 18:29kor írt válaszomat
2013. okt. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Nem lesz poros. Eddig amit "ettem" az a Creator volt..hozott is erőt. Utána fél évvel 500gr kreatin phosphate..majdnem kihánytam, de mindig megittam, és deka fejlődést nem hozott...nem kell poros. Kinek a pap, kinek a papné :)
2013. okt. 28. 22:09
 18/23 anonim ***** válasza:
metiltesztó
2013. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

[link]

35f

2013. okt. 29. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:

Ez egy szteroid. Mekkora tudományos megállapítás..:D

NO !

2013. okt. 29. 00:07
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!