Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesztoszteron fokozó, érdemes?

Tesztoszteron fokozó, érdemes?

Figyelt kérdés

Gondolkozom azon hogy vennék valamilyen tesztoszteron fokozót de utána olvastam és az információk alapján teljesen értelmetlen lenne hisz 19 éves koromban maximális szinten van, és legfeljebb akkor lenne értelme ha már 35-40 éves lennék amikor már a szervezetben nem annyira magas szinten van mintegy fiatalnak.

Tehát akkor tényleg fölösleges? Mert a férfias vonások nálam eléggé hiányoznak, ektomorf testalkat vagyok, szörzet nem valami sok rajtam, izomtömeg meg pláne.

Tudom nem a tesztotól függnek teljes mértékben ezek a dolgok, de azért gondoltam megkérdezem.


2012. szept. 1. 22:58
 1/8 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2012. szept. 1. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás ilyen korban. Ezek a dolgok nem fognak változni a testofokozótol. Ez egy sokadrendű tápkieg, minimum 30 fölött érdemes költeni rá, van akinek még akkor sem. Igazából semmit nem fogsz belőle érezni, ezt a pénzt inkább egy jó vitaminra, vagy proteinre érdemes költeni.
2012. szept. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinek csak a saját teszto szintjét optimalizálja. 30 éves kor alatt nincs értelme, mert addig maxon van, nem tud rajta növeni. Ha neked csak pl 5mg/nap, akkor neked az a maxod, nem tudja napi 8mg-ra emelni, hanem öregebb korodban a napi 3-4 mg-ot tudja neked 5-re visszaállítani. Akinek meg van 8mg/nap, annak majd anyira állitja vissza, de neked kox nélkül nem megy 5mg fölé teszto optimalizálóval. De ezek csak példák voltak, remélem érthetően irtam?:)
2012. szept. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Persze, persze, értem ! :D Én is valahogy így képzeltem el hogy a meglevő szintet maximalizálja.

Köszi a segítséget ! :)

2012. szept. 1. 23:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2012. szept. 1. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
30 év alatt tápkiegben vásárolt tesztoszteron optimalizálok vásárlása felesleges. A természertes teszto termelődés optimális.
2012. szept. 2. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Mert a férfias vonások nálam eléggé hiányoznak, ektomorf testalkat vagyok, szörzet nem valami sok rajtam, izomtömeg meg pláne.



Megkérdezhetem mit teszel ez ellen? Olyanra gondoltam étrended megfelelő? Sportolsz valamit? Az izomtömeget, a testalkat formáját nagyban meg tudnád változtatni mondjuk pont egy edzőtermi (testépítő) edzéssel. Talán ezen kellene elgondolkodni, és a neten utána olvasni.

2012. szept. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Már 3 hónapja járok konditerembe, pont ezért kérdeztem :)
2012. szept. 2. 13:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!