Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Itthon edzek fél éve, és azt...

Itthon edzek fél éve, és azt vettem észre, hogy lábra, fenékre sokkal gyorsabban izmosodom, míg felsőtestre nagyon lassan. Lehet, hogy nem edzem meg túl intenzíven?

Figyelt kérdés
edzés végén mindig azt érzem,hogy nem bírnék több gyakorlatot,és izomláz is van,de valahogy mégsem fejlődök annyira, egy edzésen általában 2 izomcsoportot edzek 3-4 gyakorlattal 3-4 sorozattal.arra gondoltam kipróbálom úgy,hogy pl,holnap mell.bicepsz edzésen úgy csinálom,hogy 1 gyakorlat mellre 10-12 ismétlés utána bicepszre szintén,és ezt 3-4 sorozatig ismételve,utána pedig még 3 gyakrlat/ izomcsoport 3-4 sorozattal,minimális pihenővel,és minden gyakorlat végén tartanék egy pihenőt.vagy ez így hülyeség?
2013. okt. 27. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:

A karnál szoktam így szuperszettben, hogy egy sorozat bicepsz, majd rögtön egy sorozat tricepsz. De mell-biepsznél szerintem jobb, ha lenyomod végig a mellgyakorlatokat és csak azután bicepszezel.

Az meg, hogy mi fejlődik jobban genetika kérdése is, nálad ez a láb.

2013. okt. 27. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
és ha összeraknám a bicepsz-tricepszet? a nagyobb izomcsoportokat pedig rendesen edzeném ahogy írtad,az úgy jólenne?
2013. okt. 27. 20:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Úgy is jó lenne, ki kell próbálni, sőt 6-8 hetente nem árt változtatni.

Pl mell-váll, láb, pihi, hát, kar. Így is jó.

2013. okt. 27. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm! így fogom kipróbálni akkor.
2013. okt. 27. 20:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!