Mit sportoljak?

Figyelt kérdés
Már nagyon rég nem sportoltam, de a sulimban heti 3 tesi és 2 táncóra van, ami kötelező, szóval minden hétköznap mozgok, de szerintem ez kevés, mert nem túl megterhelőek ezek az órák. A gondom az, hogy heti 39 órám van, minden nap 4-re érek haza, 7-kor szoktam befejezni a tanulást, utána meg már nem tudok sehova se menni, mert totál fáradt vagyok. Nem vagyok elégedett az alakommal, mert túl sovány vagyok és rám férne egy kis izom. Szerintetek az elég hogyha fitness videókat nézek és arra tornázok? A combomra, seggemre, karomra kéne edzeni, mert egyáltalán nem nőies. 15/L

2013. okt. 26. 21:48
 1/5 anonim ***** válasza:
az ilyen torna videók szart sem érnek. Street Workout
2013. okt. 26. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

milyen videókra csinálod?

linkelj be párat,aztán értékeljük,esetleg ajánlunk mást.

2013. okt. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Még nem tudom, hogy milyenre csináljam, esetleg ha tudtok ajánlani, az jól lenne.
2013. okt. 26. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Inkább eddz a saját súlyoddal otthon de normálisan, ne ezeket a videókat nézd. SW, fegyencedzés, calisthenics és valami tömegnövelő étrendre legalább hasonlítót kezdj el követni, ha izmot szeretnél építeni.
2013. okt. 26. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nézzél zumba videókat és csináld azt amit ők :) szerintem nagyon jó
2013. nov. 2. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!