Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek mit sportoljak?

Szerintetek mit sportoljak?

Figyelt kérdés
Eddig jártam rsg-re kb. 5 évesen aztán abba hagytam utána jazz balettra, aztán megint rsg-re de akkor már nem ment :/ meg is bantam, hogy abbahagytam ... De ezek mellett jártam hip hopra squashra stb.:D és hát most már nem tudom mit sportoljak ( ha lényeges akkor vékony vagyok vékony csontozatú elég hajlékony) a szinkron úszás és a műkori tetszik. Szerintetek melyik a jobb és mennyire nehéz ,hogy kell neki kezdeni stb.?:) jaa és ugye nem izmosodok tőle?? Mert ilyen pálcika akarok maradni.:) köszi előre a válaszokat :)) 13/L

2013. okt. 16. 19:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Izmosodni úgyis fogsz ,maximum nem veszed észre magadon.Én műkorira szavazok, sok szerencsét.
2013. okt. 16. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kenu
2013. okt. 29. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
én 13 évesen kezdtem a szinkronuszast, elotte már mondjuk meg volt a megfelelo mozgasképzésem a tanctol, és most 14 vok, az elmult 1 évben már orszagos 2.lettem. imadom a szinkront:) visont 3 jo baratnom mukorizik.. mindegyikrol tudok meselni, de te dontesed melyiket kezded el:)) amugy én is ekozul a ketto kozul valasztottam:) irj majd h h dontottel:)
2014. júl. 25. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!