Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyek az alábbi...

Szerintetek melyek az alábbi küzdősportok előnyei és hátrányai?

Figyelt kérdés

1.Boksz

2.Birkózás

3.Cselgáncs

4.Brazil jiu jitsu vagy grappling

5.Thaibox/kickbox/savate, vagy bármelyik ütős-rúgós jellegű küzdősport, amelyik a személyes kedvenced.


Arra kérnék mindenkit, hogy egyiket se kiáltsa ki legjobbnak, más sportokat, rendszereket ne itt elemezzen!



2013. okt. 21. 20:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Atomi részecske egy 12 éves hülyegyerek aki szart sem tud ,de azt hiszi ,hogy szakértője a témának közbe elolvasott 2 cikket. 1 bolond 100-at csinál.

Hülyegyerek elvei: 1. Wing tsun legyőzhetetlen stílus csak a kobra stílus győzheti le (ami nem is létezik)

Meg a sok hülyeség.

2014. febr. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Ja és előző válaszoló vagyok. Atomi hülyegyerek ha írsz privátot olvasatlanul törlöm azt!
2014. febr. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Wing Tsun, mint több évszázados harcművészet? 100 éves sincs. 1972-ben halt meg Yip man, a stílus meg, csak utána alapult meg, mivel az öreg nem jelölt ki magának hivatalosan utódott. Leung Ting ezután alapította meg a Wing Tsunt, hogy mindenképp nagy mester legyen.

Még, ha a Wing Chunt írjátok, hogy több 100 éves harcművészet, akkor azt megértem, de a Wing Tsunra ilyet írni kicsit vicces.

Atomirészecskével meg nem kell foglalkozni. Ő olyan ostoba, hogy egy akciófilmet, ami Yip Manről szól dokumentumfilmnek hisz, meg azt hiszi, hogy Yip Man Európába terjesztette a Wing Tsunt. Ez mindent elárul róla.

2014. febr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

+ Ip Mant isteni azt egy drogos kínai volt.

Meg nem hiszi el, hogy ő sem legyőzhetetlen .

2014. febr. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az akkori időben mindenki ópium függő volt, mert a nyugatiak próbálták mindenkinek a torkán lenyomni. Nem azzal van a gond, hogy isteníti, mert azt még megérteném, mert az öreg sokat tett le asztalra. Azzal van a gond, hogy ő, csak azt hajlandó elhinni, amit neki mondanak Wing Tsun edzésen. Ha valaki mást mond az máris hülye. Tapasztalatból tudom.
2014. febr. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 aikiboxer ***** válasza:
Túl azon, hogy vannak "méghülyébbek", ezen a fórumon amúgy mindenki fikáz mindenkit és okoskodik. Engem azért fikáz a ju jutsus, mert szerinte "istenítem" a judót, de ha szembenállna egy 120 kg-os "ostoba versenyjudóssal", összecsinálná magát ijedtében. A karatésok a bokszot fikázzák, mert ahhoz kényelmesek vagy gyávák, hogy lemenjenek egy bokszedzésre és szembenézzenek az igazsággal. Általában hosszú idő alatt -- közben a saját kudarcaim árán is -- be kellett látnom, hogy az egyetlen jó megoldás, hogy ha valaki henceg a saját stílusával, el kell menni az edzésére és ki kell próbálni. Én így jutottam el boksz- és judo edzésre is anno. Meg jót tesz, ha néha helyrerakják az embert, ahogyan engem is helyreraktak már itt, amikor az aikidót fikáztam ("belülről" amúgy), és be kellett látnom, hogy igaza volt. Szerintem a mókus kung-fusok sem reménytelenek még, csak sokat kell velük vitázni. Én már mondtam atomirészecskének, hogy nézzen le hozzánk bokszedzésre és próbálja ki.
2014. febr. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!