Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet hogy megsérült a csonthá...

Lehet hogy megsérült a csonthártyám?

Figyelt kérdés

Minden nap járok futni terepre. (földesút, erdő-mezőmemelkedő, dimbes dombos terepet kell elképzelni.)

Rendes terepre való futócipőm van.

Minden nap futok, ritkán tartok pihenő napot mivel szerintem nem futok olyan nagy intenzitással hogy az megterhelő lenne.

Futás-kocogás-séta váltakozik. És minden alkalommal kb 1-2 órát futok. Mikor hogy jön ki. átlagban 1:15 óra szokott lenni de volt már hogy kevesebb volt hogy több.


Mindig alaposan lenyújtok futás után. Hétfőn volt egy kis izomlázam de semmi extra. Kedden vettem észre hogy futás közben hirtelen nagyon elkezdett fájni a jobb sípcsontomnál. Először azt hittem hogy az izom. Ezért ma pihentettem. De most mintha magát a csontot érezném....

Fáj terhelésre. Ha sétálok akkor is érzem hogy fájogat. Sőt ha pihentetem akkor is néha szúr. Lehetséges hogy a csont ilyesmitől megsérüljön vagy maga a csonthártya? Vagy ez valami más? Terhelhetem holnap már mennék futni.



2013. okt. 16. 21:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Lehet az, futóknak amúgy is szokott lenni én úgy tudom.
2013. okt. 16. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2013. okt. 17. 09:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!