Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Amikor futok, fáj az oldalam,...

Amikor futok, fáj az oldalam, miért, mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Elmagyarázta anya hogy hogy vegyem ilyenkor a levegőt, de nem segített semmit. Amugy ha nem fájna az oldalam vagy 20 percig is birnám, mert lassan fáradok, szóval nem tudom mi lehet a baj.

2013. okt. 16. 20:12
 1/2 anonim ***** válasza:
Legzes tehnika javitasa segitene,bar nekem ugy is szur neha az elso par kilometeren.Aztan ahogy bemelegszek meg beall a rendszer minden ok!
2013. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ahogy a mellékelt cikkből is láthatod, ez egy bonyolult kérdés, és a tudománynak sincs egységes vagy végleges vagy álláspontja a szúró fájdalom okáról. Nagyon ne aggódj miatta, kicsit lassíts le, ha komolyabban fáj, és akkor elmúlik. Tapasztalatból azt mondhatom, hogy az edzettséggel is összefügghet, mert nekem gyerek koromban gyakran jelentkezett, mióta heti több 10 km-t futok, teljesen elmúlt.


[link]

2013. okt. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!