Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha 'hosszú táv' után sprintelü...

Ha 'hosszú táv' után sprintelünk, a jó, vagy rossz?

Figyelt kérdés
2 km-et futottunk egyenletes, nem gyors, beszélgetős tempóban, viszonylag nem vagyunk fittek, folyamatosan futunk egyre többet és többet, szóval nem nagyon fáradtunk el, így a végén általában sprintelni szoktunk egyet, 60 méteren. Én pl. sohasem fáradok el, csak a tüdőm készül ki kicsit, lehet nem veszek elég levegőt, vagy nem bírja. Ráadásul 1 kör séta után már újra ugyanolyan friss vagyok, sőt, nagyon hamar pár perc alatt visszanyerem az energiámat. Szóval nem vagyunk nagyon fitt emberek, csak 3 tesi óra az alap.
2013. okt. 14. 23:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha 5 km-nél rövidebb a táv, én is mindig meghajtom az utolsó 50-60m-t. (suliban max. 2 km-t futunk)Az én tesitanárom még soha nem mondta hogy baj, és úgy vettem észre, hogy "jó szemel" nézi, és szereti is ha vannak akik képesek gyorsan futni a végén. (a többiekhez képest mi jók vagyunk)Mondjuk mi általában csak 1200-at futunk, de olyankor mindig sprintelek a végén, ami nekem sem fárasztó, mert az állóképességem jó, viszont ezek után nincs energiám, csak ha pihenek egy picit.. Szóval teljesen ugyan úgy vagyok vele, mint te; és szerintem egyáltalán nem rossz, főleg ha ilyen jól bírod:)

(nekünk is heti 3 tesink van, igaz az egyik dupla)

2013. nov. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csák magatoktól sprinteltek vagy mondta a tanár? (előző voltam) 14/L
2013. nov. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!