Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Rossz helyre tettem fel a...

Rossz helyre tettem fel a kérdést de nem is tudtam volna valahova sorolni a kérdésemet lent írom mert hosszú. (? )

Figyelt kérdés
vannak azok az emberek akik úgy milliomosak ,hogy egyáltalán nem dolgoznak vagy épp vámosok a határon vagy valami hasonló "jól fizető munkájuk van"...úgy útálom ,hogy ilyenre nem figyelnek magyarországon se sehol...de most komolyan elkap az undor amikor meglátom ,hogy az a büdös cigány megint új autót vett....vagy azt a gyereket akinek megint új iphoneja van ,akinek persze apu vámos határon...Most komolyan egyáltalán nagyon sok munkanélküli cigány (ugyanúgy magyar is) semmit sem dolgozik és milliomos ,a "jóember" meg elmegy a szalag mellé napi 12 órát 80 ezerért...de ilyenekre egyáltalán nemis figyelnek vagy járnak utána ,hogy ennek erre hogy van pénze -.- egy kis kb. 3000 lakosú "városban" élek itt kb 5-6 család van aki luxuskörülmények között él viszonylag elzárva a külvilágtól.pestről jönnek le kis 1-2 csillagos rendőrök gyakorlatozni (pest kb. 218 kilóméterre van.) persze ezek már első két hét alatt átesnek azon ,hogy jól lefizetik őket és már a bmw meg az audi sportocsi is keresztbeálhat a főtéren útkerszteződésbe..leszarják ők megtehetik ,de arra van eszük hogy 12-13 éves gyerekeket riogassanak kerékpáron világítás miatt.áh utálom ezt a korruptságot meg ,hogy az igazságszolgáltatás mindenhol le van fizetve...ilyen eseteknek nem a rendőrségnek vagy valami szervnek kéne utánanézni?ezeket az ügyeket kik kezelik?van ilyen egyáltalán?
2013. jún. 11. 22:38
 1/1 anonim ***** válasza:

Én meg a keserű, irigy emberek fröcsögését utálom.

Mindenki a saját szerencséjének a kovácsa. Azaz mindenki megteheti amit ők. Feltéve, ha magával van elfoglalva, és a céljaival/álmaival. Ahelyett hogy mást lesne, és másról rinyálna nonstop.

2013. jún. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!