Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Kitaláltam, hogy futni fogok....

Kitaláltam, hogy futni fogok. Már csak hidegebb lesz, és nekem már most nagyon fázós a fejem/fülem. Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés
Télen mindig jó meleg sapkám van, polár béléssel és nem vetem meg a kapucnit sem. Futásnál gondolom kimelegszem, izzadok is. Egy sapkába belefőne a fejem biztos, de ha leveszem, megfázok. Talán nem is sapka kellene. Ti hogy futtok ilyenkor vagy még később, hidegben (nem esőben)?

2013. okt. 14. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia! Kapucni az nem jó, mert csak pattog a fejeden. Viszont egy sapka kell, ha beleizzadsz, ha nem, az kell. Meg sál is. Fül melegítő esetleg a még átmeneti az idő, de később ha megakarod tartani a hajad, akkor minden képen kell egy sapka.


Én egy melegítőnadrágba szoktam egy vékonyabb felső és arra rá még egy vastagabb pulóver, sapka, sál, kesztyű +füles aztán mehet a menet:)

2013. okt. 14. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Jó ez a hajas tanács. :) Igen, szeretném a hajam megtartani. Szerencsére nem az a fajta vagyok (nem is bírnám), hogy inkább jól nézzek ki, még ha fázok is.

De ez a futós cucc még nekem nem nagyon állt össze. Itthoni melegítőnadrágom van, első próbának az lesz (aztán kiderül, hogy mennyire futóbarát (izzadás ügyben). Pulcsiból viszont nincsen olyan, ami sportos lenne. Mármint az összes pulcsim ilyen utcai, valahová menős stb. Akkor abból be kéne szereznem valamit.


Érdemes venni futódzsekit/pulcsit. Pont kapucnisakat néztem ki, biztos jól védi a fejet,nyakat. De akkor nem jó ötlet?

2013. okt. 14. 13:25
 3/3 anonim ***** válasza:

Futásnál nem is az a fő lényeg, h-h is nézzen ki az ember.:) Főleg az én esetemben mikor a hegyen futok. Az őzeknek valahogy nem igen divatolok:)


Melegítő nadrágból én azt a kicsit lazábbat hordom. Ilyen pamutos féleség. Azért szeretem ezt mert nem feszül rá a lábamra és még is meleg van benne. Van egy ráfeszülés is, bélés van benne, na abba viszont rendesen megizzadok.


Felülről ugye ahogy mondtam egy ilyen tökre feszülős felső szokott lenni rajtam, aztán ha jön a hidegebb idő egy itthoni kapucnis felsőt felveszek aztán mikor még hidegebb sapka, sál, kesztyű. Mikor jéghideg van akkor se fázok. Láttam már én is ilyen jó futódzsekiket, thermosba biztos jó lehet. De akár, hogy is próbálsz felöltözni az izzadás elkerülhetetlen:)


Főleg akkor szeretek amikor leesett a hó, mert akkor még meleg is van:)

2013. okt. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!