Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Kitaláltam egy film ötletet....

Kitaláltam egy film ötletet. Jó-e?

Figyelt kérdés

Szóval annyit lehet hallani arról manapság, hogy nép csökkentést akarnak végezni, kitaláltam egy jó film ötletet.

Ugye a Marsra akarnak telepíteni embereket ha minden igaz, és ebből jön a film:


A Marsra telepítettek 100 embert + sok megfigyelő "rendőrt" és pár űrhajóst, kialakítják a légkört élelmiszertermelést. Vannak központok ahol figyelés alatt tartják a lakosokat, és akik kommunikálnak a földön élő emberekkel.


Eltelik szépen 10 év a beköltözésük után, majd fokozatosan szűnik meg a kapcsolat a földiekkel. Utolsó információjuk a földről annyi, hogy valami járvány terjed.


Pár űrhajóst küldenek a földre akik aztán soha nem térnek vissza. Ekkor az egyik marson maradt űrhajós akinek visszavonták az engedélyét már régen, elindul egyedül a földfelé engedély nélkül.


Becsapódik az óceánba majd partra sodorja őt a víz. Egy jobb állapotú kocsit elköt majd elindul a NASA-ba. Ott az iratokból kiszűri hogy a szúnyogok által terjesztett vírusok az állatokra is hatottak akik megvadultak és mégerősebb kórt terjesztettek és így minden ember kihalt, csak az erősebbek maradtak meg de azok is fertőzötten. Eddig találtam ki.


Szerintetek lehetne valamit vele kezdeni?



2013. okt. 9. 14:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ilyet bárki ki tud találni ha megnéz pár filmet. Az írók ezt, amit most felvázoltál, a reggeli kávé mellett találják ki.
2013. okt. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hol kezdődne a film? Az űrhajósok indulásától? A kapcsolat megszakadásától? A Földre érkezéstől?


Persze, hogy lehet kezdeni vele, de írd meg az egészet rendesen! A történetet úgy találd ki (és úgy is kezd el), hogy tudod, hová akarsz eljutni, különben sosem lesz vége.

2013. okt. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem rossz.
2013. okt. 9. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Hát, ebben eddig semmi eredeti nincsen... Egy ilyet akárki ki tud találni.
2013. okt. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Erről nekem egy csomó film eszembe jut semmi egyéni nincs benne ,de ilyeneken én is agyaltam.Pl az egyik ilyen részlet vagy ötlet.

Gimis végzősök elásnak egy időkapszulát a föld alá benne levelekkel,fotókkal,hajtincsekkel,igéretekkel álmokkal.Majd az a terv ,hogy 25 év múlva előássák és megnézik hogy mi lett a dologból álmokból egyebekből,mit valósítottak meg:)

Eltelik pár év és az egyik közülük belekerül egy időutazásos sztory-ba ahol a jövőbe találja magát kb 100 évvel később miután fel ócsúd és elfogadja a helyzetet megnézi meg van e még az időkapszula és megvolt majd pedig a tincsekből rekonstruálják neki a volt barátait és persze e szerelmét is (mert kell ez is a story-ba)Majd a jövőben ébrednek fel megint a fiatal tesükben azok a barátaik akik már kb addigra 40 éve halottak ,de emlékeznek az egész volt életükre utána is miután az egyikük eltünt.Elmesélik az életüket hogy mit b!sztak el benne és mennyire örülnek az új lehetőségnek egy szebb világban és hogy azok az álmok amik szintén a kapszulában benne voltak ezuttal tuti meg lesznek valósulva.A nő meg boldog hogy az a férfi akit igazán szeretett és nem tudta elfelejteni késöbb sem most itt van és végre beteljesedhet a szerelmük:P némi finomítás, karakterrajz ,többi szereplő élettörténete bukással és mehet is a moziba :)

2013. okt. 10. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Attól még hogy nincs benne eredeti lehetne kaszálni belőle
2013. okt. 10. 13:22
 7/9 Kurbaszov ***** válasza:

Attól, hogy ez nem eredeti, még senki sem írta meg, hogy melyik film ez, vagy melyikre hasonlít...

A sztori pont azért eredeti, mert még nincs ilyen film!

2013. okt. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pénzt keresni csak akkor tudnál vele, ha közeli kapcsolatot ápolnál azon amerikai zsidókkal, akik azt a sok látványos, ámde értelmetlen, hulladék filmet legyártották eddig. Egyéb esetben esélytelen van ezzel a gagyi ötlettel, ami semennyire sem eredeti ráadásul.


Sőt, ha így állsz hozzá, hogy csak amiatt akarod elkészíteni, hogy kaszálj rajta, nem pedig azért, hogy valami értékeset, maradandót alkoss...

2013. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

@7:

Majmok bolygója keverve bármelyik zombiapokalipszis-filmmel az alapötlet, de van benne egy kis Aliens meg A dolog.


Eredetit szinte nem lehet alkotni, inkább olyan fogást keress rajta, ami újszerűvé teszi az egészet! Pl.: a REC első része egy gyatra zombifilm, amit még a kézikamerás erőltetés se nagyon ment meg, egészen az utolsó 15 percig, amikor a beszűkült tér olyan klausztrofób légkört teremt, hogy az ember tényleg bokán fossa magát. Én azt mondom, hogy írj, dolgozz rajta, mert nem tudod, hogy végül hol kötsz ki! Most így néz ki, de lehet, hogy pár hónap után már egész más tekint vissza rád, ami már tényleg érdekes és eladható.

2013. okt. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!