Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit kezdjek el: tornázni,...

Mit kezdjek el: tornázni, edzeni, jogázni, biciklizni, futni? Többi lent

Figyelt kérdés
Szeretnénk kisbabát, de előtte, terhesség közben, utána is szeretnék valamit, mert el vagyok tunyulva. Fáj a hátam, és a házimunka nem sport...belefásultam a 2 évesem mellett... Kérlek segítsetek!!!!
2013. okt. 9. 15:18
 1/7 *Glissade* ***** válasza:

Nem dönthetek hellyeted!

Melyik mozgáshoz van kedved?

2013. okt. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De melyiket nem veszélyes elkezdeni úgy hogy közben lehet terhes leszek. hasprést nem akarok azért.. melyik lehet célszerű? Vagy honnan vegyek tippeket??
2013. okt. 9. 20:23
 3/7 *Glissade* ***** válasza:

Szerintem jógázz, mert abból van kismama jóga is. A kismama jógának az a feltétele, hogy minimum 5 hónapja már jógáznod kell előtte rendes normál órán, hogy ott folytathasd.

Csak úgy teljesen kezdőként oda nem mehetsz, de folytathatod, ha màr eddig is jógáztál.


Tornák közül a pilatest javaslom ( utána majd el mész kismama tornára)


Táncok közül pedig a hastáncot, mert azt is lehet kismamaként folytatni, ês kêsőbb akár baba- mama hastáncra is járhattok a gyerekeddel.

2013. okt. 10. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 *Glissade* ***** válasza:

A gyermekek után pedig bármi nyitott lehet számodra, akár a konditerem és a crossfitt is.

Hajrá!:)

2013. okt. 10. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 *Glissade* ***** válasza:

MINDEGYIKET OKTATÓVAL CSINÁLD! Ha nem akarsz sérüléseket!


Biztosan rá tudod bízni a gyerekeket valakire arra pár órára! Ennyi igazán ki jár neked. Ne keress kifogásokat, hogy miért nem!

Menj edzeni heti 2-3x!

2013. okt. 10. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
szeerintem is jógázz, és a pilatest is lehet terhesen (nem mindent, de vannak módosított gyakorlatok is). s szerintem biciklizni, meg futni is lehet egy ideig, ha nem vagy veszélyeztetett. de kérdezd meg az orvost.
2013. okt. 19. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Jóga lesz.Az van a faluban is:-)
2013. okt. 19. 06:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!