Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mikor, melyik napszakban kell...

Mikor, melyik napszakban kell tornázni/edzeni?

Figyelt kérdés
vagy ez teljesen mindegy? 6 hete diétázni kezdzem, és mihelyst vége lesz a vizsgaidöszaknak gondoltam nekilátok leküzdeni a lustaságom, és rászánom magam egy kis itthoni tornázásra. elöször heti pár alkalommal, aztán pedig egyre gyakrabban szeretném majd, az egész nyár folyamán. elképzelésem egyelőre nincsen, hogy mit, de szerintem rubint réka és egyéb videókat fogok. de most igazábol nem is ez a kérdésem, hanem: fontos, hogy ugyanabban a napszakban csináljam minden alkalommal? vagy melyikben praktikus, van ennek egyáltalán jelentősége? előre is köszönöm!:)
2013. máj. 23. 23:00
 1/5 poiu ***** válasza:
Amikor jól esik. Én pl kora reggel morózus vagyok, 10-14 között használható, tehát ekkor edzek.
2013. máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
En is azt mondom,hogy amikor jol esik.En du. 14 es 18 ora kozt edzek,mikor hogy van kedvem..Reggel,delelott lusta vok,estere meg mar elfaradok a napkozbeni dolgokban,igy a delutani orak a legjobbak szerintem.
2013. máj. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, ahogy neked jó.
2013. máj. 24. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm!:)
2013. máj. 24. 09:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!