Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha folyton piszkáln...

Mit tegyek ha folyton piszkálnak tesiórán?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 14 éves fiú vagyok 9. be járok és folyton piszkálnak tesiórán. Ma pl súlylökés volt amit nem úgy osztályoznak, hogy ki mekkora, milyen erőbe van stb. hanem a legjobb sok éve dobóegyesületben sportoló 90 kilós gyerekhez képest. Járok konditerembe kb fél éve fejlődök is de mivel az osztály nagy része idősebb nálam így jókora lemaradásom van (nem vagyok évvesztes a legtöbb gyerek viszont igen, és sokan meg is buktak van aki nem is egyszer). Így a 17 éves nagydarab osztálytársakkal kell tesizni ami nem egy súlycsoport. Szerintetek mit tehetnék? Akkor telt be a pohár amikor a nálam kisebb az osztály legnyomibb gyereke kezdett el rajtam gúnyolódni. 172 cm 52 kg. Előre is köszi!

2013. okt. 7. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
én utálom a labdajátékokat, emiatt cikiztek, meg sokszor leb***ziztak, aztán egy szép napon összehajtogattam az osztály nagymenőjét, mondjuk mögöttem ekkor 11év cselgáncs volt... és soha többet nem cikiztek...
2013. okt. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nálam a verekedés nem járható út a fennt említett okok miatt.
2013. okt. 7. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha cigányok akkor nem tehetsz semmit, bele kell törődni
2013. okt. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Annyi szerencse van a dologban, hogy nem romák.
2013. okt. 7. 19:41
 5/5 Vörösnefelejcs ***** válasza:

Nem tehetsz semmit, a tanáron múlik, de mostanság a tanárok mintha direkt örülnének neki,hogy nem rajtuk szórakoznak, hanem valalki máson...

Az egyetlen tanács, amit adhatok, és hiszem, hogy jót tenne, ha úgy járnál tesiórára, hogy itten mostan nem (csak) a testedet edzed, hanem a lelkedet, és szokatod magad ahhoz, ami az élet, hogy

1. nem igazszágos,

2. nem ugyanolyan feltételekkel versenyeztet másokkal

3. magadhoz képest haladj

4. ne vedd észre a bunkókat


MERT KÉSŐBB IS UGYANEZ LESZ, nagyban. Úgyhogy hasznodra válik, ha rinocérosz-bőrt tudsz növeszteni. Ajánlom - ha szeretsz olvasni - a sztoikusokat, Marcus Aureliust vagy... ajaj, nem jut eszembe a neve, itt a link.

[link]

2013. okt. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!