Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tesiórán kézenállást le...

Tesiórán kézenállást le fogják osztályozni? Duci vagyok és el van hanyagolva a testem, hogy csináljam meg?

Figyelt kérdés

Most itthon gyakoroltam fal mellett, de nem tudom fellendíteni a lábamat se! :( Mi a titka, hogy a falig fel tudjam lendíteni??

16/L


2013. febr. 5. 15:10
 1/5 A kérdező kommentje:
Na, most jöttem rá, mi a hiba. xD Az előbb teljesen egyenes háttal fellendítettem a lábam, és fal nélkül is egész magasra lendült, ha fal mellett csinálom majd, akkor meg is tudom tartani szerintem. :)
2013. febr. 5. 15:21
 2/5 anonim ***** válasza:
62%

tesiórán fal mellett fogják osztályozni ezt felejtsd el..

nálunk az igyekezet is osztályozták egy 2essel szóval nincs veszve semmi. kezdj valamit végre magaddal ne csak a sütit zabáld a tv előtt húzzál el edzeni

2013. febr. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dirtboy ***** válasza:

kettest úgy is megadják ha megpróbálod megcsinálni és nem sikerül akkor is,csak meg kell próbálni és máris 2es.


egyébként ja nem kéne bele törődni abba hogy duci vagy,tehetsz ellene csak kell egy kis akarat erő.

persze osztályozásig már mindegy de később jobb lesz ha lefogysz.

2013. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 poiu ***** válasza:
2013. febr. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én amikor nem voltam duci, sem tudtam megcsinálni, mert nem mertem. :I A bukfencet sem.
2013. ápr. 12. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!