Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Táncosok, akiknek volt bármi...

Táncosok, akiknek volt bármi problémájuk az improvizációval! Hogyan mertetek végül belevágni?

Figyelt kérdés

Túlságosan gátlásos vagyok ilyen téren, és hiába lenne rengeteg ötletem, nem merem megvalósítani őket, ha mások is néznek.

Mit tegyek?



2013. szept. 29. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:

Márpedig muszàj lesz máshogy nem fog menni..ezt le kell győzni,meg kell szokni.

Gyakorolhatsz otthon,esetleg egy kis szeszes ital is oldja a gátlásokat

2013. szept. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szoktam itthon gyakorolni, órára meg nem hiszem, hogy a legjobb ötlet lenne egy kis ivás után bemenni, hogy hasra essek egy egyszerű forgástól :D
2013. szept. 29. 17:01
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy fogsz.

Én is valami jó kis latin koreót nyomtam le egy kis krakkói diszkóban pedig volt bennem 2 feles,1 liter sör meg pár koktél mégse estem hasra:D

2013. szept. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Próbálj meg úgy gyakorolni, imprózni, hogy kis közönség van.

Táncpartner, barát, 1-2 ember.

Elsőre előttük is szokatlan. Aztán belerázódsz. Ott nincs nagy leégés, ha valami nem megy, mert hát ismeritek egymást.

Aztán onnan már nem lesz nagy difi, hogy 1 ember néz, vagy sok, mert a tánccal leszel elfoglalva.

2013. szept. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%

Vannak egyszerű gyakorlatok. :)

Én is táncos vagyok,szerintem az első és legfontosabb hogy ne hidegen kezdj el imprózni. Az izmaid legyenek melegek,hogy meglegyen az az érzés.Ugyanis ha kicsit kimeröltebb vagy könyebben elengeded magad. Kapcsold le a villanyt a teremben ,rakj be egy zenét.Ének nélkül szerintem jobb,mert az nem követel nagy mozdulatokat. CSukd be a szemed. Képzeld el,hogy egy bárban vagy ahol mindenki táncol és te is csak egy vagy a sok közül.lassan kezd keresztbetenni a lábad,(balt a jobbra és lazítsd el magad és gurulj,de csak a sullyal.) A legfontosabb hogy ne hidd hogy neked most a legjobbnak kell lenned.az Improvizáció könnyedség és relaxáció.ha megszokod később már bárhol bármikor menni fog. Ebben nincs jó és rossz,csak te vagy.Minden amit csinálsz az jó.a saját belsőd kifejezése. :) Hajrá !

2013. okt. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!