Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan oldjam meg a reggeli...

Playgirl kérdése:

Hogyan oldjam meg a reggeli futást?

Figyelt kérdés
Reggelente szeretnék eljárni futni(fél órát kb), de nem tudom hogyan kéne beosztani az időmet mert 8.15kor el kell indulnom munkába. 7kor kelek,de reggelizni is szeretnék, ezzel az a gond hogy teli gyomorral nem lehet futni. Éhgyomorra meg nem szeretnék... nehogy le essen a vércukrom.Vajon hogyan kéne megoldani, hogy ne keljen túl korán se kelnem...

2013. szept. 27. 21:43
 1/3 anonim válasza:
inkább fuss este, mert ezt így nem nagyon tudod megoldani. (szerintem)
2013. szept. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem kelj fel 6:20-kor, igyál meg egy pohár jó minőségű ásványvizet, egy pici gyümölcsvelőt -1-2 teáskanál- és indulhatsz is futni. Ha csak ilyen keveset futsz, akkor ez a "cukor" éppen elég. Egyébként, ha egészséges az inzulinháztartásod, fél óra futástól nem esik le a cukrod.Nem ironizálok a fél óra futással, hanem azt szeretném jelezni, hogy pl. nálam, aki minden nap 100 perc és 115 perc közötti időket futok, itt már elképzelhetőbb a vércukorszint hirtelen, extrém leesése.

Jobban szeretek reggel futni, hisz jól indítja a napot. Van azonban olyan korszakom, amikor kifejezetten jobban esett az esti futás, akkor meg úgy éreztem, keretbe foglalta a mindennapjaimat. Azért én még mindig a reggeli futást preferálom, még akkor is, ha meglehetősen sokat futok és nekem valóban minden reggelem így kezdődik, még hétvégén is. Ez nem helyes, de sok-sok éve így szoktam meg, már vén fejjel nem is változtatok. Fontos, hogy én 10 h-ra járok dolgozni.

Remélem kicsit segítettem!

Jó és élvezetes edzéseket kívánok!

Üdv.: Rea

2013. okt. 1. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Probalkozz es rajossz neked mi a megoldas, mi az ami mukodik.


En probaltam reggel jarni futni, de az istennek sem voltam kepes felkelni. (9re jarok dolgozni, es futni tudok ott ahol lakom). Igy este jarok futni.


Aztan talaltam egy uszodat es imadok uszni es kepes vagyok hajnalban kelni (6:40) es elkocsikazni az usziba, kb. 7:30kor mar a vizben vagyok, 40-50 perc uszas utan zuhany es 9re be is erek (mondjuk az uszi az irodatol 2 percre van).


Reggel megiszok egy pohar vizet feherjeporral. Nem esik le a cukrom, es miutan kijovok a vizbol "post workout" port iszok, ami kitart amig beerek es kajalok a cegben.


Ha reggel edeset eszek, akkor 20 percen belul megorulok az ehsegtol. Ha csak feherjet fogyasztok, akkor orakig birom, meg sporttal is.


Kozepsulis koromban 6kor keltem, mert buszozni kellett az usziig, de akkor sem esett nehezemre felkelni es altalban csak egy fott tojast nyomtam be, de akkor meg fiatal(abb) voltam ;)

Futni viszont akkor se lettem volna kepes koran...

2013. okt. 1. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!