Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Íjászkodni szeretnék. Az...

Íjászkodni szeretnék. Az alapokat már tudom. Ha veszel egy íjat, tudom fejleszteni saját magam, vagy szükségem lesz egy oktatóra? Mennyibe kerül egy jó íj?

Figyelt kérdés

2013. szept. 21. 14:13
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem 15.000 alatt ne vegyél íjat! amúgy sok sikert drukkolok neked! :-)
2013. szept. 21. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
z én íjam 20 ezer körül volt plusz a nyilak(6 db) tappancs kézvedö összesen fizettem 28 ezert 33 ezer helyet ha már 20 ezer körül fizetsz akkor kérhetsz kedvezményt szerintem adni fognak. Nekem azt ajáloták ne vegyek gyengét mert akkor úgy nem sokára újat kéne venni és nem éri meg én neked 28 rol 40 fontosat ajánlanám és néz körül hogy kell lőni mert nem annyira egyszerű mint elsőnek tűnhet és figyelj rá h meddig húzod ki kell egy fixpont szerintem oktatóra nincs szerintem oktatóra nincs szükség ha csak nem versenyezni szeretnél
2013. szept. 21. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat :)

Amúgy azt elfelejtettem írni, hogy nő vagyok. Nem tudom ez befolyásol-e valamit az íjak vásárlásánál.

2013. szept. 21. 15:51
 4/9 anonim ***** válasza:
az ég világon semmit! a nő és férfi izomzata ugyan az az csak 1 mese hogy a fiúk erősebbek mint a lányok!
2013. szept. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Rendben :D köszi
2013. szept. 21. 16:24
 6/9 anonim ***** válasza:
Azért nem kéne 30 fontosnál erősebbet venni. Jó technikával ki tud húzni az ember erősebb íjakat, de egy kezdőnél eléggé elvesz az élményből, ha 10 lövés után majd leszakad a karja. A gyengébb íjat később úgyis tovább lehet adni. Én is nő vagyok, 3 éve íjászkodom, 28 fontos íjam van. Ez még versenyen sem jelent hátrányt. Tudok lőni 50 fontossal is, de elég megerőltető. Kezdőből is láttam már rengeteget, Van, aki kapásból jól fogy hozzá, van, akit az istennek se lehet jó útra terelni. Nem ártana párszor egy tapasztaltabb íjásszal együtt lőni, nagyon sokat jelent.
2013. okt. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :)
2013. okt. 6. 00:01
 8/9 anonim válasza:
Egy bizonyos szintig el tudsz jutni edző nélkül is de ha komolyan akarod csinálni akkor mindenképpen keress fel egyet
2013. okt. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
30" erősségü íj mÁr bőven elég is!
2013. okt. 28. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!