Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi a neve amikor a tánc az...

Mi a neve amikor a tánc az ökölvívás mozdulataival vannak összekötve?

Figyelt kérdés

2013. szept. 14. 23:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Falunap.
2013. szept. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Hahhahahaha falunap ez jóóó:))))


Egyébként meg nekem csak egy ilyan ugrik be, ahol a harc mellett valami művészi mozdulatok is szerepelnek az a capoeira de nem tudom, hogy abban van-e box úgyhogy ne vedd szentírásnak. Lehet, hogy tévedek.

2013. szept. 14. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
:D
2013. szept. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igaza van Lovagnak, falunap.


Egyébként nem értem az ilyen kérdéseket.. mi húzódhat mögötte, amikor kiírják. Az ökölvívásról mit lehet ennyit foglalkozni?

Azt vagy csinálni kell (gyakorolni) vagy nézni.. Nem foglalkozik vele senki, hogy ökölvívást táncba építik bele.. Milyen hülyeség már..


Amúgy taebo, szerintem és nem az ökölvívás mozdulatait építik bele táncba, hanem tessék-lássék ütéseket s rúgásokat ritmusra árnyékolnak, zenére. Még így a legnormálisabb a megfogalmazás. De hülyeség, mert ez egy ilyen fitnesz ziziség lesz, gyakorolni zsákon és egymáson kell, levegőbe pedig lassan, kiművelve a mozdulatot. Ez megint csak egy újabb felkapott torna csajoknak. Nem mondom, hogy ha valaki rendesen csinálja az nem fárad el, láttam már elég jó taebo edzést. De engem ugyan azon edző qigong edzése jobban vonzott.. ez csak jó buli, szórakozás az igazi edzések mellett.

2013. szept. 15. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Esetleg capoeira ?
2013. szept. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
fittbox
2013. szept. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
2013. szept. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!