Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Az gáz ha egy lány Hip-Hop...

Az gáz ha egy lány Hip-Hop táncra jár?

Figyelt kérdés
Az osztályunkból lányok közül egyedül csak én járok Hip-Hop táncra az összes többi lány mind aerobikra jár az ciki ha én Hip-Hop-ra járok?

2013. szept. 12. 17:31
 1/10 anonim válasza:
dehogyis, en is arra jarok...imaadom:D
2013. szept. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mégis MI A HALÁL KASZÁJÁÉRT LENNE GÁZ?
2013. szept. 12. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Gyógytornára és önvédelem oktatásra kellene járni (itt egyedül a kravmaga ami kissé ciki, de elmegy a semminél jobb).


Tehát szerintem a hip-hop értelmetlen és ciki, ha mellette nincs értelmes edzésed. Kiegészítésként, szórakozásként semmi baj nincs vele.

2013. szept. 13. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Értem Köszönöm a válaszokat :)
2013. szept. 14. 09:27
 5/10 anonim válasza:
az utolsó válaszolóval nem értek egyet,egyáltalán nem ciki,holnaptól már én is járni fogok.
2013. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem értem az egyetnemértést.


Azt írtam, hogy kiegészítő edzésként, szórakozásként jó, ha az embernek megvan a normál edzése is mellett.

2013. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
a hip-hop tánc eléggé megmozgat...,csak azért írtam,és nekem az a véleményem h nem kell mellé kiegészítő edzésekre járnia.
2013. szept. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

De neked bármilyen mozgás megteszi, más elvárási szintet ütünk meg.


Én azt feltételezem, hogy minden ember csiszolni szeretné a mozgását, egészséges akar lenni, ráadásul minél hosszabb ideig mozgásképes. Ezért mindenképpen Taichi, Jóga edzést, erősítést végez (ésszel) hiszen ezek alapozzák meg ezeket, aztán persze elsportolgat meg hobbizgat mellette ki mit szeret: tánc, küzdősport, lovaglás stb..


No gondolom ezt én, és válaszolok ez alapján. Ma egy iskolás lánynak önvédelmi képzésre van szüksége. Tök jó, hogy mellette táncolgat, de egyáltalán nem elég.

2013. szept. 16. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dehogy lenne gáz! Ha téged boldogá tesz csináld! Ne a többiekel foglalkozz már! Énis évek óta táncolok de azért mert szerettem és van egy célom!
2013. szept. 20. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
szerintem egyáltalán nem gáz én is járok hip hop-ra 4-éve és imádom 12/L
2013. nov. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!