Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ki milyen futó cipőt javasol...

Ki milyen futó cipőt javasol terepre?

Figyelt kérdés

Hűséges Pumám 7 év után beadta az unalmast és keresem méltó utódját. Futásra kéne valami jó kis csuka. Olyan ami nem megy tönkre kb fél év után. Terepen használom (földesút, erdő, mező) Szóval dimbes dombos terepen, és igencsak igénybe szoktam venni.


Ki mit ajánl? Melyik a megfelelő, megbízható cipő nehéz terepre, olyan ami védi pl a térdemet is valamelyest? Nagyjából 20 ezret szánnék rá.



2013. szept. 10. 20:00
 1/1 anonim ***** válasza:

nekem Reebok-om van és kb. 1 éve használom, hasonlóan hozzád, terepen (nálunk vannak gödrök is és én rendszerint megtalálom őket, de eddig jól bírja. kényelmes és nem jön elő tőle a borzalmas csípőfájdalmam. Jó cipő, de szerintem van tőle jobb is !

22/L

2013. szept. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!