Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen küzdősportot ajánlotok?

Akos003 kérdése:

Milyen küzdősportot ajánlotok?

Figyelt kérdés

Rengeteget járok meccsre(minden hétvégén).Főképpen DVTK meccsekre,de a Válogatott meccseket sem hagyom ki,például most ott voltam a 3000 Magyar szurkoló közt,tegnap,és rengeteg balhé volt,és a gond az ,hogy legtöbb esetben én maradok alul a verekedéseken,mit ajánlanátok,amivel jobban tudnék verekedni?Valami házi praktikát ha lehet,mert sajnos egyetem mellet nem nagyon van időm.

Előre is köszönöm!



2013. szept. 7. 14:20
 1/8 anonim ***** válasza:
Ennek csak egy módja van. Elmész edzésre. Én ajánlanám a boxot mivel mindennek az az alapja. A thai box is egy nagyon hasznos sport mivel ebben van rúgás, ütés, térdelés, könyökölés. Szerintem ezek közül válassz. Viszonylag gyorsan elsajátítható mind a kettö.
2013. szept. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Értem.:(
2013. szept. 7. 15:01
 3/8 anonim ***** válasza:
És mi ez a szomorú smiley?:) Nem rossz dolog ám a küzdösport. Jó a társaság, izgalmas, idegesség levezetése és fegyelmet, tiszteletet tanul az ember. Mellesleg meg is erösödsz. Nézz le valamelyik edzésre ha van a környékeden és eldöntöd, hogy szeretnéd-e csinánálni!
2013. szept. 7. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

1. Az igazi küzdősportolók mindig távol maradnak attól a bunyótól amit el lehet kerülni. Mert tudják hogy nagy kárt tehetnének a másikban.

Judo edzés nagyon jó ott miskolcon meg asszem thai box birkózás ju jitsu is van.

2013. szept. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 aikiboxer ***** válasza:
Az ökölharc a küzdelem alapja, úgyhogy bokszot. Esetleg valamilyen low-kick szabályrendszerű kick-boxot. (Deréktól felfelé rúgni teljesen felesleges.) De tényleg, miért jársz ilyen balhés helyekre? És ha egyszer megkéselnek?
2013. szept. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm szépen a válaszokat elnézek holnap egy box edzésre.

Utolsó:Nem tudom,nekem egyrészt fontos a csapatom bíztatása,másrészt meg a boxoknál idegesség levezetése,ugye egyetem mellett szinte csak erre van időm.Ahol meg talán késelés lehet,az most pl a románok ellen,de szerencsére nem történt semmi.

2013. szept. 8. 12:04
 7/8 anonim ***** válasza:

Tehát futballhuligán vagy?

Egyébként kezdj ökölvívással. Szokod a pofonokat, megtanulsz ütni, elmozogni. Ha szert tettél már némi jártasságra az ökölharcban, akkor mehetsz birkózni vagy brazil jiu jitsura. E két földharcstílus közül leginkább a birkózást preferálom, az ilyen huligán bunyókban elég gyakori a test-test elleni küzdelem, mikor már jóval ütőtávon belül csépelik, gyűrik egymást, nos itt okozhatsz némi meglepetést egy kis birkózótudással (kvázi földhözkened a delikvenst).

2013. szept. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!Már járok boxra!:)

Ui.:Nem vagyok huligán,csak ultra.

Mondjuk úgy,hogy feleslegesen nem rombolok.

Viszont ha balhé van...sokszor benne vagyok

2013. szept. 12. 16:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!